Skocz do zawartości
Nataniel

Głośność multimediów zamiast dzwnoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ znacznie częściej zmieniam głośność multimediów niż dzwonka (ten drugi co najwyżej czasem wyciszam) to bardzo irytuje mnie to, że normalnie pod przyciskami głośności jest dzwonek, a dopiero po uruchomieniu aplikacji (sic!) głośność multimediów. Moim zdaniem rozwiązanie idiotyczne. Jak raz na ruski rok będę chciał zmienić głośność dzwonka to wejdę w opcje, ale żebym musiał wchodzić w jakąś grę żeby zmniejszyć jej głośność? A co jak nie chcę żeby mi nagle głośno 'wybuchła' tylko chcę trochę ściszyć? Muszę iść do opcji?

Czy da się jakoś ustawić na stałe przyciski głośności do głośności multimediów, a nie dzwonka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yachoo

Też mnie to irytuję. Ja jako kompromis ustawiłem sobie widget, który po kliknięciu wyświetla okienko ze wszystkimi głośnościami. To już jest w miarę wygodne. Jest ich kilka. Mój się zwie AudioManager.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja mam eRay to tam też mogę przeróżne głośności zmieniać, to jakbyś kiedyś w przyszłości potrzebował zmienić głośność dzwonka z jakiegoś powodu, to tam mogę, żeby za dużo nie biegać po opcjach. Ale od tego mam przyciski głośności, żeby zmieniać nimi głośność multimedia, a nie dzwonka (co ja kilka razy dziennie zmieniam głośność dzwonka pewnie a multimediów prawie wcale...).

A tak przy okazji spytam; da się przesuwać Androidowej przeglądarce shoutbox tylko nie wiem jak, czy się faktycznie nie da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minął już rok i mam pytanie czy coś się ruszyło w tej sprawie ? Też strasznie irytuje mnie to, że klikając domyślnie ustawiam głośność dzwonka a nie multimediów.

Edytowane przez dziedziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bater

Dla mnie to jest właśnie spoko. Nie muszę szukać nie wiadomo gdzie, żeby wyciszyć telefon np na lekcję. Ten telefon za bardzo multimedialny nie jest, więc jak raz na ruski rok wejdę w jakąś grę to mi się pokazuje volume dla aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi