Skocz do zawartości
DaftKuba

Htc Desire X vs Galaxy Ace 2 vs Galaxy Trend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym niedługo(pod koniec sierpnia) kupić jakiegoś smartfona(będzie to moj pierwszy) i zaciekawiły mnie akurat te 3 Htc Desire X vs Galaxy Ace 2 vs Galaxy Trend Telefon ma mi służyć do dzwonienia, sms, zrobienia dobrego zdjęcia i czasami zagrania w gre z nudów. Mam na wydanie do około 600zł, 700 zł maxymalnie. Telefon musi mi posłużyć dobrze do 2 lata:) ktory, będzie najbardziej odpowiedni w stosunku do moich niewygórowanych wymagań:P(od serfowania po necie mam PC).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

A nie myślałeś może o używanym S Advance ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym jednak Nowy telefon bo kupie zapewne z allegro, a tam nie wiadome co mi moga wcisnac:DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Z podanej trójki, byłbym najbardziej przychylny ku Desire X. Jeżeli telefon ma służyć tylko do dzwonienia, SMS-ów, to każdy z nich będzie OK, ale bądź pewny, że za 2 lata ciężko będzie Ci odpalić jakąś lepszą grę na tym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Desire X ale tylko jeśli chodzi o androida 4.0.4, po aktualizacji do 4.1.1 niestety płynność interface'u gdzieś umyka i to już nie ten sam telefon. Jakbym jeszcze raz miał wybierać to wziąłbym Ace 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z podanej trójki, byłbym najbardziej przychylny ku Desire X. Jeżeli telefon ma służyć tylko do dzwonienia, SMS-ów, to każdy z nich będzie OK, ale bądź pewny, że za 2 lata ciężko będzie Ci odpalić jakąś lepszą grę na tym sprzęcie.

Do gier mam PC, wiec nie bede bawil sie w jakies najnowsze gierki, a poza tym aktualizacje powinny tez cos tam zdziałać:) Z drugiej strony nie mam zamiaru kupowac co pare miesięcy nowego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi