Skocz do zawartości
limak121283

[26.05.2014] V5 Ignorance (ICS 4.0.3/SENSE 4.0A)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po instalacji wersji V3 na V2 trzeba robić format telefonu czy wszystko powinno działać bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie może tak że jak jest okno wyboru tapety HTC to przy przewijaniu muli ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

Postanowiłem ponownie pobawić się z tym romem. Po kilku dniach jestem już w miarę zadowolony, jednakże ma on kilka bugów może ktoś z kolegów już się z tym uporał?

Problemy:

- kalendarz widget - nie synchronizuje się z kontem społecznościowym;

- widget od sense, FriendStream również nie synchronizuje się z dodanymi społecznościowymi kontami;

- wybudzanie/gaszenie słuchawki za pomocą 'ślizgu' domek -> cofnij - nie działa :/

Zalety:

- b. szybki jak na sense rom, przy wykorzystaniu autokilla z aplikacji AdvenceTask;

- niewielkie 'zasypanie' programami czystego romu... większość dogrywamy sami;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fate
    Postanowiłem ponownie pobawić się z tym romem. Po kilku dniach jestem już w miarę zadowolony, jednakże ma on kilka bugów może ktoś z kolegów już się z tym uporał?

Problemy:

- kalendarz widget - nie synchronizuje się z kontem społecznościowym;

- widget od sense, FriendStream również nie synchronizuje się z dodanymi społecznościowymi kontami;

- wybudzanie/gaszenie słuchawki za pomocą 'ślizgu' domek -> cofnij - nie działa :/

Zalety:

- b. szybki jak na sense rom, przy wykorzystaniu autokilla z aplikacji AdvenceTask;

- niewielkie 'zasypanie' programami czystego romu... większość dogrywamy sami;

jeśli chodzi o problemy... 1 i 3 nie występuje u mnie w ogóle, od pierwszej wersji Ignorance aż po 4 obecną... może zły kernel jeśli chodzi o 3 problem? Działa Tylko to na Titanium i Charm... co do pierwszego, no idea :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skiper

zainstalowałem dzisiaj V4 i jak na razie to zauważyłem coś takiego, że jak podłączam tel do kompa przez usb to jest ok do momentu jak wybiorę opcję, żeby tel był jako pendrive. Wtedy telefon się restertuje niestety. Ma ktoś też tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WAYVEE

jak mam zainstalować ten Kernel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi