Skocz do zawartości
limak121283

[26.05.2014] V5 Ignorance (ICS 4.0.3/SENSE 4.0A)

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś o tym romie powie na chwile obecną?

jak wersja V5?

Ponieważ przymierzam się do zmiany RC 9.5 (my one v) ponieważ niestety muli mi za bardzo :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie go wgrałem!

Po jedno dniowej walce z MIUI na moim HTC One V zdecydowałem się spróbować Ignorance.

Jestem w chwili obecnej na aktualizacji chyba wszystkich aplikacji.

Telefon się nie przycina. Jednakże, jeżeli oczekujesz większych szczegółów to musisz dać mi parę dni.

Muszę zaznaczyć, że dopiero co zaczynam bawić się z custom room'ami - więc jestem zielony a;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

po 3 dniach zabawy śmiało mogę stwierdzić, że ROM jest stabilny. Wszystko działa prawidłowo i nie zawiesza się. Jednakże jest jedno ale, wszystko to działa pod warunkiem nie instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Jak jeszcze przy zaaktualizowaniu podstawowych aplikacji z Google telefon działa w miarę płynnie, tak przy doinstalowaniu czegokolwiek innego zaczyna działać wszystko wolniej. Nie uniemożliwia to korzystanie z urządzenia. Jednak na pewno nie działa ono płynnie.

Szukam kolejnego ROM'a! Chyba czas spróbować CWM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem go jakieś 3-4 dni temu. Wcześniej używałem MyOneV Rc 9.5 i z początku byłem z niego zadowolony w porównaniu ze stockiem jednak po jakimś czasie zaczynał zamulać i nie pomagało czyszczenie dalvik itp. Do tego czasem poktrafił się zawiesić na ekranie blokady podczas przychodzącego połączenie co sprawiało, że czasem musiałem oddzwaniać do ludzi. Na ROMIE Ignorance v 5.0 nie zauważyłem do tej pory żadnych problemów, działa płynnie, posiada wszystkie ustawienia jakie mogą być przydatne w tym telefonie. Wersja 5 dodatkowo miała bardzo fajny instalator, który pozwalał wybrać zainstalowany kernel lub podstawowe aplikacje jakie mają zainstalować się z ROM'em co było dla mnie bardzo wygodne. Jedyne co zauważyłem to większy rozmiar siatki rozmieszczenia ikon w stosunku do MyOne ponieważ jakoś tak delikatnie ciut mniej miejsca mam na ekranach ale być może to moje subiektywne wrażenie ?? ... Póki co polecam wszystkim, którzy chcą po prostu korzystać w tego telefonu. Miałem wymieniać ale narazie przy nim zostaję bo bardoz mi odpowiada jego rozmiar :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się!

Korzystam z Menzu od paru dni i nie znam lepszego ROMu na HTC one V

Andro Apps Examen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu ignorance v4,kernela z oc i cwm z instrukcji telefon działa bez zarzutu,jedynie co zmieniłem to recovery na twrp i wszystko śmiga

Edytowane przez sekacz19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi