Skocz do zawartości
.andy

ROM CyanogenMod 10.2 (Android 4.3) by Android1234567 [23.08.2013] [W TRAKCIE TWORZENIA]

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet

Osobiście mam problemy z zapisywaniem filmów w rozdzielczości 1080p, ale nei wiem czy wina romu, czy mojego telefonu.

Focala nie warto używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaliczyłem dziś na wersji z 14 sierpnia 1 reboot i raz mi się zawiesił telefon podczas pobierania apek z google play. Nie tak zły wynik jak na ROM powstały 3 tygodnie po premierze Androidida 4.3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Wgrywaliście ten ROM po full wipe? U siebie wrzuciłem go jak bym robił aktualizacje i du*a - mam dziwne błędy, sam ROM nie działa poprawnie :/ Wracam do 10.1 (mam kopie nandroidem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Full wipe jest konieczny bo to jest inny rom niż cm10.1 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor pisał, że można zrobić aktualizację, ale wtedy mogą się różne cuda (jak widać) dziać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Myślałem, że dam radę przez zwykłe wygranie. Niestety różne cuda się potem dzieją.

Obecnie jestem po full wipe i wszystko śmiga jak należy.

ROM bardzo płynny, może nawet bardziej niż poprzednio. Zobaczymy jak będzie to wyglądało gdy przywrócę cały balast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa ładnie. Jak odkręcić procesor bo bateria znika w kilka godzin a ręczne zmniejszenie procesora nie idzie bo nie zapamiętuje ustawień. We wcześniejszym romie to też nie działało mi dobrze.

Ps. U mnie google maps zainstalowały się bez problemu, natomiast jest dziwne szarpanie oraz są błędy graficzne w mapach, jak również w nawigacji od googla.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4

Edytowane przez lordmycek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi
    Ps. U mnie google maps zainstalowały się bez problemu, natomiart jest dziwne szarpanie i błędy graficzne w mapach jak również w nawigacji od googla.

Strasznie mnie to wkurza. Mapy jeszcze jako tako na większym oddaleniu, gdyż mapa jest statyczna i "artefakty" za bardzo nie przeszkadzają, ale nawigacji nie da się używać :/

Niestety na CM 10.1.2 | Jellybean 4.2.2 - KANG miałem podobnie z nową wersją map Google :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi