Skocz do zawartości
.andy

ROM CyanogenMod 10.2 (Android 4.3) by Android1234567 [23.08.2013] [W TRAKCIE TWORZENIA]

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób restart fona i sprawdź. Na CM 10.2 też tak mi się czasami robiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja romu pomogła. Borczyk dzięki za udzielanie pomocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja słabo z angielski :) Ale dziwne że nikt więcej nie pisze tu o tym problemie.

Ale dobra, zrobiłem full wipe i zainstalowałem tylko aktualizacje i usb działa. Uruchamia się inaczej, ale działa. A chciałem wrócić do Radia fm. Zaistalowałem spirit fm full opcje, ale nie mam dźwięku. Łapie stacje, ale dźwięku nie mam.

Ok radio ruszyło. Zrobiłem tak. Ściągnąłem radio spirit fm ( oczywiście potrzebna wersja full) i getRIL. NIe uruchamiałem radia, uruchomiłem najpierw getril i pobrałem potrzebne składniki w getrilu. dopiero odpaliłem radio. I działa.

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś jeszcze problem z jakością dźwięku z tylnego głośnika? Strasznie harczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem że harczy.

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersje roma z 21.03.2014r. Nie działają na pewno mms (przychodzą dopiero jak włącze transmisje danych, wcześniej nawet nie dostaniemy powiadomienia że jakiś czeka na pobranie), i nawala połączenie usb z kompem. Działa, ale już dwa razy miałem tak że na telefonie nic nie wyskakuje że telefon został podłączony do pc, tylko się ładuję i musiałem przywracać roma z kopi. A i wiem od osób dzwoniący do mnie że nie mogą czasami się do mnie dodzwonić mimo że telefon nie raz leży przede mną i ma full zasięg. Otrzymuje też powiadomienie sms od sieci że faktycznie próbował się ze mną ktoś połączyć.

Może ktoś jeszcze podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat romu, czy też ma takie bugi jak ja??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, ja miałem bodajże poprzednią wersję CM10.2 i tam nie było żadnych problemów z romem, dzwonieniem. Nie wiem jak mms bo nie sprawdzałem.

Ja pobierałem stąd:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi