Skocz do zawartości
.andy

ROM CyanogenMod 10.2 (Android 4.3) by Android1234567 [23.08.2013] [W TRAKCIE TWORZENIA]

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet

http://forum.android.com.pl/f320/mam-s-off-jak-zrootowaae-zainstalowaae-recovery-clockwork-4ext-i-w-koa-cu-custom-rom-181154/

"a) uruchom telefon w trybie fastboot

wyłącz telefon i włącz go trzymając vol- "

By było jaśniej przyciski power i vol- wciskasz jednocześnie i ciut przytrzymujesz

---------- Post dołączono 21-08-13 o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano 20-08-13 o 13:27 ----------

Dosłownie przed momentem wyszła nowa wersja.

Największa zmiana ? 600.97 MB RAM do użycia :)

---------- Post dołączono 22-08-13 o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano 21-08-13 o 13:01 ----------

Pojawił się kolejny release z jeszcze większą ilością wolnej pamięci RAM (623!) ale posiada on bug niepozwalający nagrywać w rozdzielczości 1080p dłużej niż 10 sekund.

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie nagrywam filmów, wiec zainstalowałem, zobaczymy jak będzie działał, ogólnie jestem zadowolony z tego romu, nawet bateria trzyma w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Na dobrą sprawę to chyba mało kto nagrywa dłuższe filmiki w tej rozdzielczości a to zawsze ponad 20 MB RAM więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Działa Wam aktywowanie trybu samolotowego z aplikacji SecureSettingw Helpera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bereza

Niestety nie moge go potestować bo nie wywala mi się klawiatura oraz nie działa przycisk wstecz (strzałka w lewo). Ktoś ma pomysł dlaczego? Nadmienię że zrobiłem factory reset dwukrotnie (o full wipe nie wspomnę :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktoś porównanie jak jest względem tego romu i tego w wersji albinomana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Więcej pamięci RAM i brak FC przy aparacie.

ziała Wam aktywowanie trybu samolotowego z aplikacji SecureSettingw Helpera?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intangibleobject.securesettings.plugin&hl=pl chodzi o tę aplikacje ?

Niestety nie moge go potestować bo nie wywala mi się klawiatura oraz nie działa przycisk wstecz (strzałka w lewo). Ktoś ma pomysł dlaczego? Nadmienię że zrobiłem factory reset dwukrotnie (o full wipe nie wspomnę )

Po restarcie telefonu również ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

@Wue Yep. Wcześniej używając Helpera bez problemu mogłem ustawić tryb samolotowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wersja jest mniej stabilna od wczorajszej, od godziny 15 miałem już 2 rebooty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Daj znać autorowi i dodaj log. Jeśli wina romu to to naprawi. Osobiście nie miałem jeszcze restartu

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi