Skocz do zawartości
.andy

ROM CyanogenMod 10.2 (Android 4.3) by Android1234567 [23.08.2013] [W TRAKCIE TWORZENIA]

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia -> Buttons -> Aktywuj własne akcje i przy Search button w short press button zaznaczasz szukanie w aplikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Zauważyłem że gdy korzystamy z wyskakującego okienka z powiadomieniem SMS to gdy odp na SMS który przyszedł i w tym czasie przyjdzie kolejny SMS to usuwa się tekst który właśnie pisaliśmy. Też tak macie czy u mnie coś nie bangla? Mam wersję z końca sierpnia.

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądałem ten wątek i wyczytałem że po 3-5 cyklach ROM stabilizuje zużycie baterii. Minęło już 5 cykli a mi bateria trzyma 2-3h w uśpieniu.

Jak mam usunąć plik dot. baterii? Chciałbym móc ją ponownie sformatować. Tak samo miałem na innym ROMie, problem z baterią zaczął się jak przeszedłem na wersję 4.3 Androida. Wcześniej trzymała długo jak na Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Zainstaluj BetterBatteryStats i sprawdź co spowoduje takie zużycie baterii.

Kasowanie pliku ze statystykami nic Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak. Wchodząc ponownie znowu byl podkręcony. Zainstalowalm ruupcu i jakoś to dziala. Niestety bateria w 6h spadla do 28procent.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4

Problem z baterią rozwiązany.

Wszystko przez program ZOIPER do obsługi konta SIP. Cały czas się uruchamiał w tle i katował baterię. Po całkowitym resecie i wipe bateria starcza na dzień ( wszytko powyłączane - data, bluetooth)- 18% wieczorem. Dodam że jest nowa bateria od 2-3 tygodni.

Faktycznie po 2-3 naładowaniu na nowy systemie bateria się stabilizuje i lepiej trzyma.

wady tego softu (lub mojego telefonu - do weryfikacji).

- bluetooth - traci łączność ze słuchawką - rozłącza się podczas rozmowy i łączy się ponownie! - słuchawka platronics legend - nówka.

- gps - koszmarnie słaby, potrafi stracić zasięd pod mostem/estakadą drzewem itp, tak było od początku, słabo określa lokalizację.

- mapy google - koszmarne bugi graficzne, obraz skacze drga itp.

PS. Problem częściowo rozwiązany - zamówiłem nexus4 bo jest promocja za 199$ w + tax, a ten telefon trafia do żony która nie wymaga tych funkcji co kuleją.

Uwaga. mam CM10.2 ale albinoman więc nie wiem w odpowiednim wątku piszę.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

No trochę nie ten temat tutaj jet wątek o ROMie od Android1-7. Nie ma u nas założonego tematu z ROMem od albinomana. A co do baterii to trochę słabo trzyma bo ogólnie na tym ROMie mi z włączonym cały czas WiFi / 3G i synchronizacji spokojnie wytrzymuje cały dzień przy 2,5h aktywnego wyświetlacza i kilkunastu minutach rozmów. Bateria pewnie umiera powoli.

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po początkowych problemach z baterią wszystko się uspokoiło. Bateria trzyma dzień ale to miałem tak od samego początku zakupu używanego telefonu. Potwierdzam problem z mapami googla skaczą wolno łapią fixa. Innych problemów jak na razie brak.

Edit:

@lordmycek gdzie masz taką promocję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Nowe mapy Google'a działają źle. Wina bibliotek Cyana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Na xda w 1 poście w wątku od albinomana jest linkt do starych map, podobno nowe mapy mają coś skopane właśnie z bibliotekami ale do naszych adreno:

The new maps 7 from google has graphical glitches due to our old hacked adreno libs. Click the following link Maps-6.apk

Źródło: xda-developers - View Single Post - [ROM] CM-10.2 | AOSP 4.3 Jellybean [KANG] [Aug-29]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Wiedziałem, że z czymś jest problem :P

Tak czy inaczej lepiej wgrać starsze mapy, bo w wersji "7" po prostu zostały wykastrowane z wielu użytecznych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi