Skocz do zawartości
Skreedi

Wycena SAMSUNG i5700

Rekomendowane odpowiedzi

Skreedi

Witam, ile dostałbym za Spice? Stan ogólnie dobry, jednak ma lekkie wgniecenia na górnych rogach (w zestawie jest druga klapka tak więc można się tego łatwo pozbyć...) i małą rysę na dole ekranu (w zasadzie to tylko 1/4 jej wchodzi na ekran) nie przeszkadza to w używaniu, w ogóle jej nie widać gdy ekran jest włączony jednak defekt to defekt - wartość obniża... ;d Mam cały komplet, pudełeczko, słuchawki, ładowarka, kabelek usb, wszystkie papiery, dodatkowa tylna klapka (czerwona) - wszystko jest. Zamiast karty 1GB daję 2GB. Z gwarancją nie wiem jak jest, telefon brałem w Play i nie przypominam sobie żebym coś podpisywał. Tak samo nie wiem czy w Play dają Simlocki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

<400zł z pewnością

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamdz

w play nie ma simlocka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Jak dobrze poprowadzisz aukcje to i za 500 zł sprzedasz :). No w okolicach- 470 zl. 450 zł myślę, że to minimum.

Co do gwarancji to możesz się przejść i ją podbić do salonu bo bez tego jest nieważna. Chociaż to też zależy od serwisu :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Tak dużo? Ja tu myślałem o 300 max przez tę rysę a tu trochę więcej jednak. Co do gwarancji to mogę po prostu wysłać puste papiery a kupujący sam sobie podbije gwarancję? A te ceny to z uwzględnieniem gwarancji? O ile mniej wziąłbym bez niej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c8888

Ja sprzedałem swojego rocznego magica za 550zł. Wystarczył znakomity :) opis i od razu kupili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

No ale to HTC, one ogólnie są drogie, nawet długo po premierze... ;d A co masz na mysli poprzez znakomity opis? Możesz jakoś mnie nakierować? ;p Co do gwarancji to jednak jest podbita, sprawdzałem, jest data, model tela i podpis ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Pozwolę sobie odświeżyć, chcę się dokładnie upewnić za ile wystawić na allegro, tym razem mam zdjęcia: http://img412.imageshack.us/g/p15011112350001.jpg/

Tak więc proszę jeszcze raz o podanie ceny... ;d

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skeedi: Wystaw za 1 zł bez ceny minimalnej na tydzień, tak żeby aukcja kończyła się w dniu roboczym (nie w piątek) ok. godziny 14/15 i zobaczysz za ile Ci zejdzie - moim zdaniem za możliwie wysoką kwotę, jaką można uzyskać za ten telefon.

Kiedyś próbowałem sprzedać walkmana sony za 95 zł, nie udawało mi się. Wkurzyłem się i wystawiłem go za 1zł, bo stwierdziłem, że i tak mi zagraca chatę. Poszedł za 120 zł (moja pierwsza transakcja na allegro! w 2002 roku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gwarancją jeśli brałeś w salonie to musi być podbita a do tego dowód zakupu w postaci faktury, lub paragonu inaczej mogą w serwisie nie przyjąć.

imo jak Ci się poszczęści to za 400 sprzedasz jak nie to pewnie coś koło 300-350..

i tak jak kolega wyżej mówi - najlepiej żeby kończyła się wieczorem, wtedy większość ludzi jest w domu i może policytować i faktycznie lepiej dzień roboczy niż weekend z wiadomych względów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x