Skocz do zawartości
KotonPL

Ładowarka Samochodowa do HTC ONE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy moze ktos polecic jakas dobra ladowarke samochodowa, bo obecnie mam CC-C200, ale niestety przy wlaczonej nawigacji procent pojemnosci caly czas spada?

Pozdrawiam

Koton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taką samą ładowarkę i One, One X oraz Zka działają bez problemu z włączonym nawi, jasność 100%, bluetooth, gps itd ;)

Jest tylko kwestia chłodzenia tzn, uchwyt mam przy szybie i mam włączone, co by klima dmuchała i na szybę i normalnie na wnętrze, dzięki czemu mi jest chłodno i telefonowi też :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale to chyba nie o to chodzi?:)

Czy polecacie jakas mocniejsza ladowarke do ONE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecam taki paluszek (najlepiej z Belkin), który wkładasz do gniazda zapalniczki i do którego wkładasz oryginalny kabel USB z ONE. Mi przedwczoraj padła oryginalna ładowarka HTC, prawdopodobnie z powodu obciążenia (fon potrzebuje 1 amper ładowania) wypalił się przewód zasliający - orginalny kabelek (ten do ładowania i kompa) jest dwa razy grubszy i nie powinien tak się wypalić jak ten z ładowarki. Taki paluszek (gniazdo do zapalniczki) kupiłem po drodze na stacji benzynowej, i nadal moglem kożystać z navi po drodze nad morze (chińska podróba ale 1 amper daje, chociaż się strasznie grzeje). Zobaczymy jak długo wytrzyma. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    (...)niestety przy wlaczonej nawigacji procent pojemnosci caly czas spada

Jakiej Ty nawigacji używasz, że tak Ci żre prąd :E

Mam ładowarkę samochodową CC-C300 i jeżdżę z włączonym NE + Yanosik i... ładuje (wolniej, ale daje radę) ;)

P.S.

Rada mms1994 ​także jest trafiona... szczególnie w pełnym słońcu/w czasie upałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

przecież One nie pociągnie 1A z ładowarki. to jest niewykonalne choćby przez wzgląd na grubość kabla i ścieżek na płycie :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale to chyba nie o to chodzi?:)

Czy polecacie jakas mocniejsza ladowarke do ONE?

O to chodzi, bo jak nie miałem nawiewu na szybę to mi też zawsze bateria spadała, pomimo że wyglądało jakby ładowała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przecież One nie pociągnie 1A z ładowarki. to jest niewykonalne choćby przez wzgląd na grubość kabla i ścieżek na płycie :facepalm:

Chyba masz rację. Wczoraj po powrocie znad morza, rozebrałem tą moją felerną ładowarkę. Powodem braku napięcia na kabelku, był urwany kabelek plusa od płytki we wtyczce. Musiał się urwać jak obracałem wtyczką w gnieździe zapalniczki. Wystarczyło przylutować, poskładać wtyczkę na super glue, i ładowarka jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem:)

Korzystalem z Navigonu, na oryginalnej ladowarce CC-C200 od HTC z kablem od oryginalnej ladowarki sieciowej HTC na trasie Warszawa - Leba i Leba - Warszawa.

Jak wyjechalem z rana, to telefon powoli ladowal sie, ale gdy wyszlo juz troche slonce to poziom baterii stanal w miejscu ale caly czas ladowarka ladowala.

Natomiast w drodze powrotnej jechalem w pelnym sloncu i telefon tak sie nagrzal, ze ladowarka przestala ladowac i poziom bateri powoli spadal. Mrygala mi tylko co jakis czas pomaranczowa dioda, tak jakby probowal sie na chwila ladowac...

Klima oczywiscie wlaczona z jednym nawiewem na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Na ładowarkach od HTC jest napisane output 5V=1A;/. Napięcie równe natężeniu no cóż. Natomiast mam ładowarki od ipadów i jest napisane output: 5V, 2,1A. Czy mogę nimi ładować HTC ONE bez obawy o zywotność baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi