Skocz do zawartości
KotonPL

Ładowarka Samochodowa do HTC ONE

Rekomendowane odpowiedzi

Romero
    Notatka od Moderatora: Romero
    wykrzyk.png Usunąłem zbędne posty, proszę trzymać się tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mogę polecić taką ładowarkę Wielofunkcyjna ładowarka samochodowa - TomTom za 60,99 zł | Elektronika empik.com sam jej używam. Niedawno wróciłem z wakacji ładowała jednocześnie ONE i SGS3

oba z włączoną nawigacją i dała radę, a było naprawde gorąco. Do ładowarki są potrzebne zwykłe kable usb i telefony są ładowane AC anie usb 500mA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że nie. Ja ładowałem s2 ładowarką z ipada i uwaliłem baterię. Musiałem kupić nową. Nie radzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Macio5757, chętnie bym podładował ładowarkami od ipada HTC One w aucie jak i w domu. Maja one wyjście 5,1V i 2,1A. czyli więcej w porównaniu do Htc 5V i 1A i są to takie same wartości co ładowarek do Iphone. Na forum apple czytałem, że tymi od ipada można ładować iphone, a nie odwrotnie. Czyli wynika że można ładować też HTCOne. Ale skoro Ty ualiłeś....

Może się tu wypowie jakiś elektronik, bo po co wozić kilka ładowarek.>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Mozna spokonie ladowac z ladowarek powyzej 1A ale telefon NIE pobierze wiecej mocy niz potrzebuje.

Z moich obserwacji zauwazylem ze HTC One laduje sie wolniej niz HTC One S (~ 920mA vs ~ 950mA).

Zastosowanie roznych ladowarek:

noname, 500 mA - ladowanie ~ 470 mA

noname, 800 mA ~ 750 mA

oryginalna HTC, 1A ~ 920 mA

oryginalna Samsung Galaxy Tab, 2A ~ 920 mA

Ladowarki ponizej 900 mA beda pracowac na 100% mocy, wiec beda sie badziej grzac. Ladowarki 2A (lub inne, wieksze niz 1A) beda pracowac na polowie swojej mocy (lub adekwatnie do mniejszego apmerazu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Koledzy nie ma co szaleć z ładowarkami za nie wiadomo ile kasy...

Mam taką ładowarkę ja na poniższym linku, kupioną właśnie w HKG. Bardzo dobrze ładowała SGS 2, potem SGS 3, a teraz świetnie działa z HTC One. Dlatego kupcie coś prostego i macie problem z głowy.

2 Port Universal Mini USB CAR Charger Adapter FOR IPAD2 Samsung S4 IPHONE5 HTC | eBay

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak pisał baca01, telefon ma zabezpieczenie i nie weźmie więcej niż jest to przewidziane. w Xperii S miałem fast charging i od 10-90% ładowało się w godzinę (ładowarka 1,5A). jak dla mnie bajka vs ponad 2h w One.

podobno nowy firmware 3.22 z hbootem 1.55 odblokowuje fast charging od qualcomma... właśnie testuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natezenie pradu(A) nie ma znaczenia, nawyzej telefon naladuje sie wolniej. Wazne zeby ladowarka miala odpowiednie napiecie czyli nie wiecej niz 5V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

@up

Jest spoko, szczególnie za tą cenę. Zastanów się jednak czy nie chcesz kupić takie ładowarki z dwoma wejściami - zawsze może się drugie do czegoś przydać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi