Skocz do zawartości
KotonPL

Ładowarka Samochodowa do HTC ONE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączyłem do ładowania dzisiaj w samochodzie do ładowarki samochodowej marki ''no name'' i telefon mi sie zawiesił przez długi czas nie potrafiłem go włączyć ,dioda ładowania przez długi czas świeciła ,pomimo że ładowarke odpiąłem,Całe szczeście udało mi się w końcu telefon włączyć.Więc zamówiłem na allegro oryginalną HTC

Oryginalna ładowarka samochodowa HTC ONE 801e 801n (3832653415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wolę wiecej nie ryzykować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepłaciłeś trochę, bo ja za zestaw z tą właśnie ładowarką i uchwytem do samochodu zapłaciłem 40 zł :PHTC ONE M7 uchwyt + ładowarka HTC C200 + FOLIA FV (3825420589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja podłączyłem do ładowania dzisiaj w samochodzie do ładowarki samochodowej marki ''no name'' i telefon mi sie zawiesił przez długi czas nie potrafiłem go włączyć ,dioda ładowania przez długi czas świeciła ,pomimo że ładowarke odpiąłem

mi tez sie raz zawiesil na czerwonej , xperia S tez mi sie zawieszala czasem uwazam ze jest to nic powaznego i spowodowane tylko softem ladowarka niema tu nic do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam coś takiego:

ORYGINALNA ŁADOWARKA NOKIA DC-20 6300 Lumia920 820 (3857001431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Moim zdaniem działa bardzo dobrze a w dodatku produkt oryginalny z podwójnym wyjściem a nie jakieś no name :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja dobrze widze 1A*2 ? Czy na oba jest 1A rozdzielany czy kazde gniazdo ma 1A

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedziec moze zakupie na zas, nigdny nie wiadomo kiedy sie przyda chodz w aucie mam zrobiona ladowarke na LMie 3A i gniazdo usb w desce wmontowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Chciałbym zakupić do HTC Incredible S ładowarkę i ew uchwyt. Interesuje mnie opcja używania NaviPanel. W związku z tym jest opcja achwytu HTC CU S460. Problem jest taki, ze uchwt, inny co prawda, mam. Myślałem nad ładowarką CC C200. Ale czy da rade wtedy używać NaviPanel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupiłem tę ładowakę (z pierwszego linku) i działa. Sam kabel aktywuje NaviPanel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi