Skocz do zawartości
piottrrek

Przeniesienie numeru w trakcie trwania umowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się was poradzić i dowiedzieć czy istnieje możliwość przeniesienia numeru do innej sieci w trakcie trwania umowy w orange. Strasznie zbrzydła mi ta sieć, nic nie mam w abonamencie pelikan 2 w porównianiu do tego co ma znajomy w play za tą samą cenę. Niestety moja umowa kończy się dopiero za rok. Obmyśliłem sobie,że gdybym obniżył abonament do 29zł i oddał go młodszemu bratu, który i tak co miesiąc musi doładowywać konto, żeby mu pieniądze nie przepadły, bo i tak tego nie wykorzystuje, ja mógłbym sobie podpisać umowę w innej sieci. I tu pojawia się problem, bo chciałbym zatrzymać swój numer. Czy istnieje taka możliwość, że np ja bym swój numer zatrzymał, a bratu by się zmienił na jakiś inny :D ? A może jest jakieś inne rozwiązanie ;) ? Proszę o pomoc i opinie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale nie ma takiej mozliwosci. Musisz wziac calkiem nowa umowe w Play.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniesienie numeru w czasie trwania okresu promocyjnego wiąże się z naliczeniem kary umownej u dotychczasowego operatora. Opłata jest proporcjonalna w zależności pozostałego okresu do zakończenia umowy.

Możesz jednak dokonać migracji do najnowszych planów taryfowych typu Smart Plan Multi przy zachowaniu obecnej kwoty zobowiązania lub ją zwiększając. Możliwe, że pakiety oraz usługi znajdujące się w tej ofercie będą dla Ciebie znacznie interesujące. Szczegóły oferty Smart Plan Multi oraz Halo znajdziesz pod tym adresem: nowy numer - Abonament/mix - www.orange.pl.

Pozdrawiam,

Patryk

Orange Ekspert.

---------- Post dołączono o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Przeniesienie numeru w czasie trwania okresu promocyjnego wiąże się z naliczeniem kary umownej u dotychczasowego operatora. Opłata jest proporcjonalna w zależności pozostałego okresu do zakończenia umowy.

Możesz jednak dokonać migracji do najnowszych planów taryfowych typu Smart Plan Multi przy zachowaniu obecnej kwoty zobowiązania lub ją zwiększając. Możliwe, że pakiety oraz usługi znajdujące się w tej ofercie będą dla Ciebie znacznie interesujące. Szczegóły oferty Smart Plan Multi oraz Halo znajdziesz pod tym adresem: nowy numer - Abonament/mix - www.orange.pl.

Pozdrawiam,

Patryk

Orange Ekspert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi