Skocz do zawartości
plx

Czyściciel Karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

plx

Witam.

Poprawiałem i poprawiłem.

Czyściciel Karty SD

Aplikacja skanuje całą kartę SD (tą także emulowaną) i pokazuje ile gdzie czego jest. Można se pokasować przepełnione katalogi o nazwie cashe i inne dziwadła, np dane aplikacji na karcie której już dawno nie ma.

Teraz powinna działać dużo szybciej. Jeszcze kombinuję z porównywaniem plików żeby to przyśpieszyć, ale łatwe to to nie jest.

post-128785-14255728291655_thumb.png

Jednym z ulepszeń jest wyświetlanie co w danym momencie i nie ma się wrażenia że aplikacja zawisła. (zwłaszcza przy kartach naprawdę zawalonych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

Poprawiłem mały logistyczny błąd.

Wywalał dwa zamiast jednego katalogu. Nie martwcie się na szczęście nie z karty, a tylko z obiektów pamiętających strukturę. ;) Heh... ta logistyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko,ale powinno wyswietlac kazdy plik jak szukam po rozszerzeniu. Np.mam 79 plikow apk,a chce usunac tylko kilka,a opcje mam "skasuj wszystkie" . Bez sensu troche. No i dodaj opcje zaznaczenia kilku katalogow na raz do skasowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

No nareszcie jakaś konstruktywna uwaga. :D

Dodam coś takiego przy wyszukiwaniu po rozszerzeniu. Jak się kliknie na dane rozszerzenie będzie cała lista gdzie te apk się szlajają. Dzięki za sugestie.

Edytowane przez blom
    Nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.

Poprawiałem i poprawiłem.

Czyściciel Karty SD

Aplikacja skanuje całą kartę SD (tą także emulowaną) i pokazuje ile gdzie czego jest. Można se pokasować przepełnione katalogi o nazwie cashe i inne dziwadła, np dane aplikacji na karcie której już dawno nie ma.

Teraz powinna działać dużo szybciej. Jeszcze kombinuję z porównywaniem plików żeby to przyśpieszyć, ale łatwe to to nie jest.

[ATTACH=CONFIG]55090[/ATTACH]

Jednym z ulepszeń jest wyświetlanie co w danym momencie i nie ma się wrażenia że aplikacja zawisła. (zwłaszcza przy kartach naprawdę zawalonych.

Mogę wygodnie usunąć duplikaty plików przy użyciu tej aplikacji?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie ufam tej aplikacji, wolę Android Assistant czy All-In-One Toolbox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plx

Można usuwać duplikaty. Tylko ostrożnie, on sprawdza nazwę i wielkość, nie sprawdza za pomocą podpisu pliku. Trwało by to miliard lat. ;-)

Druga rzecz, duplikaty nie są jeszcze zoptymalizowane. Jak jest plików tysiące na karcie, to może potrwać.

Swoją drogą zastanawiał się jak to zoptymalizować. Jest to swoisty problem.

Niebawem nowa wersja. Będzie można edytować po rozszerzeniach. Będzie także krótkie objaśnienie.

Edytowane przez plx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi