Skocz do zawartości
FanatykFlow93

Najlepszy ROM waszym zdaniem na HTC Desire X

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Tak jak w temacie. Jaki waszym zdaniem najstabilniejszy rom do Desire X?

Prosił bym o odpowiedzi oraz o jakiś krótki instruktaż jak tu jest w modyfikacjach w tym telefonie? W telefonach marki Sony czy Sony Ericsson to było łatwe, root,cwm,bootloader, rom i kernel. Jak to tutaj się przedstawia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darmi

Ja mam "myOnedx RC 4.0 FX+" jak wgrac masz w temacie "Prośba o pomoc przy ROM ie" ,soft stabilny dora glosnosc multimediow ,nic nie szumi w sluchawkach wi

fi i net sieciowy ok ,dla mnie super.Ma roota i pare innych bajerow .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Ja z kolei polecam z czystym sumieniem,mySENSEdx+ RC3.0 (JB | Sense 4+) działa wszystko chodzi jak burza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że wszystko będzie przetestowane. W niedziele będę miał HTC Desire X, zamówiłem już na allegro sylikownowe etui.

Mam nadzieję że się nie zawiodę.

Piszcie proszę jakie macie romy i jakie polecacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Berdys

Przychylam się do wypowiedzi rogio2 także polecam mySENSEdx+ RC3.0 (JB | Sense 4+).Full sense robi swoje. Szybkości romu jeszcze nie wytestowałem ,ale wygląd jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od kilku dni testuje ROM który poleca rogio2: mySENSEdx+ RC3.0 (JB | Sense 4+). Bardzo szybki rom z full sense 4+ i androidem 4.1.2. Świetnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moglibyście podzielić się jakimś linkiem do tego romu? I wytłumaczyć jak go zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja od kilku dni testuje ROM który poleca rogio2: mySENSEdx+ RC3.0 (JB | Sense 4+). Bardzo szybki rom z full sense 4+ i androidem 4.1.2. Świetnie działa.

Potwierdzam, od kilku dni sam go mam i jest mega szybki. Najlepszy ze wszystkich które miałem:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    McVein

Zeby nie zakładać nowego tematu, mam pytanie do tych co użytkują mysensedx RC3.0. Do samego romu nic nie mam bo działa bardzo dobrze, szybko, płynnie i stabilnie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to launcher i widety. Gdyż niestety nie są pod rozdzielczość naszych desire x. Biorąc np Androidowy pasek zarządzania i wzuczając go na pulpit otrzymujemy bardzo szeroki pasek podczas gdy normalnie jest on węższy. Czy da sie cos z tym zrobić.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko opłaca się teraz bawić z rootem i całą resztą by wgrać sobie coś z tego

http://forum.android.com.pl/f740/indeks-wszystko-dla-desire-x-jest-tutaj-249583/

czy jest jakiś widok że pojawi się jakiś lepszy rom(sens mi zamula )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi