Skocz do zawartości
seba84_2005

Downgrade z 1.72 i Androida 2.3 do 1.32 + ROOT 1.72.405.3 + Radio ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem Play nie ingeruje w DHD. Czy zatem muszę robić Goldcard czy postępować zgodnie z instrukcją z pierwszego postu?

Edytowane przez kubalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tego co wiem Play nie ingeruje w DHD. Czy zatem muszę robić Goldcard czy postępować zgodnie z instrukcją z pierwszego postu?

A podstawowe pytanie brzmi ... Jaki masz soft (wersja)? Bo branding nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.72 oczywiście ;)

No chyba, że źle zrozumiałem pytanie.

Edytowane przez kubalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1.72... Chyba oczywiste ;)

Zdziwiłbyś się jak OCZYWISTE rzeczy czasami nie są takie OCZYWISTE ;) Wierz mi mój staz tutaj i nie tylko pozwolil juz takowe anomalia zaobserwowac ;)

To czy telefon jest brandowany czy nie, nie ma znaczenia. GoldCard na chłopski rozum "omija pewne zabezpieczenia" i da sie z niej wgrac coś czego z normalnej karty byś nie wgrał. Jezeli coś wymaga GoldCarda to porpostu nie ma zmiłuj ;) Jezeli w instrukcji nie ma o nim mowy tzn ze nie ma potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, po prostu z leksza się przeraziłem perspektywą szukania niepotrzebnej karty pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe ja juz w domu mam takiego jednego goldcarda :P Wszystko sie zrobiło jak trzeba nawet zadziałało potem to po co to robiłem. Ale nagle Karta sie w$#$%#$ła i gdzie jej nie podepne to nic jej nie czyta ;) Pewnie Linux by ją postawił na nogi ale ja nie mam czasu zeby stawic linuxa i formatować itd itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiadomo coś może o złamaniu zabezpieczeń 1.7x? To chyba właściwy wątek na takie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A wiadomo coś może o złamaniu zabezpieczeń 1.7x? To chyba właściwy wątek na takie pytanie.

Nikt nad takowym nawet nie pracuje skoro odkryli, że można zrobić downgrade i zacząć zabawe od nowa. To własnie downgrade jest tym złamaniem zabezpieczeń :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zrobieniu wszystkich czynności w cmd zakończonych sukcesem, wszedłem w bootloadera celem wgrania tego starszego romu. W bootloaderze naładowały się dwa pionowe paski po prawej po czym na końcu wyskoczył czerwony napis failed, oczywiście syf się nie zainstalował. A teraz w ogóle telefon nie chce wejśc do bootloadera. Normalnie rece opadają.

Dobra wyłączyłem szybkie uruchamianie i jakoś wszedłem w bootloadera. Dam znać czy mi się uda wgrać starszy rom. Najtrudniejsze mam za sobą i tak.

cid incorrect!

Update Fail!

Press <power> to reboot

Próbuję wgrać ten rom http://www.multiupload.com/Y8IDBBTVR9 i taka padaka powyżej wyskakuję.

Dobra jest tu rozwiązanie w temacie, ale znając moje szczęscie za chiny to się nie zrobi u mnie.

Edytowane przez Vieslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemec

Powoli. Przeczytaj dwa razy zanim zaczniesz, pamietaj o kolejnosci i bedzie dzialac

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi