Skocz do zawartości
seba84_2005

Downgrade z 1.72 i Androida 2.3 do 1.32 + ROOT 1.72.405.3 + Radio ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo zrobienia goldcarda nadal mam cid incorrect. A wystarczyłoby jakiejś mądrej głowie posiedzieć kilka wieczorów nad rootem dla 1.7xxx , ale nie, lepiej robić pierdylion rzeczy związanych z downgrade bo przecież się da....

Miałem cid incorrect kilka dni temu, ale teraz nawet wgrywanie romu nie chce iść w bootloaderze. SD Checking, no te zielone napisy włączają się na parę sekund i od razu znikają. Ma ktoś jakiś pomysł?

Edytowane przez Vieslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karmis

nieaktualne

Edytowane przez Karmis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieaktualne

Edytowane przez studzin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy byłby ktoś tak uprzejmy i podeslal link, lub gdzieś wrzucił rom do desire hd 1.32 jako RUU który działa i jest przetestowany?

Ściągałem kilka które były rozsiane na formum ale każdy był nieprawidłowy CID, a przez kompa wyskakiwało że zły do tego urządzenia.

będę bardzo zobowiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niniek

Być może to trywialne pytanie ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Jakie są różnice między 1.72 a 1.32 i czy jest sens robić upgrade ROM do 1.72?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo

Nie radzę, 1.72 jest wadliwe, dla tego zostało wycofane jako oficjalna aktualizacja a tym co się załapali na 1.72 zalecano downgrade, mówimy o Androidzie 2.2 (Froyo) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niniek
    Nie radzę, 1.72 jest wadliwe, dla tego zostało wycofane jako oficjalna aktualizacja a tym co się załapali na 1.72 zalecano downgrade, mówimy o Androidzie 2.2 (Froyo) ;)

To właśnie wiem. Ale jakie są różnice w działaniu/funkcjonalności między tymi romami? Co nowego/innego wprowadza 1.72?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo

Aktualizacja niesie ze sobą pewne korzyści i wady. Aktualizacja przynosi głównie poprawki różnych błędów. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy Desire HD mają możliwość nagrywania w lepszej jakości a sam aparat działa zauważalnie szybciej. Niestety nowa wersja to też pewien problem - nie można wykonać roota programem Visionary ani w żaden inny sposób.

Po aktualizacji system chodzi płynniej, a także pojawiła się opcja Autoportretu w ustawieniach aparatu.

Cytaty z różnych portali wyżej.

A tu mażesz doczytać co i jak się działo/stało: http://forum.android.com.pl/f222/aktualizacja-ota-do-wersji-2-2-1-a-40463/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niniek
    Aktualizacja niesie ze sobą pewne korzyści i wady. Aktualizacja przynosi głównie poprawki różnych błędów. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy Desire HD mają możliwość nagrywania w lepszej jakości a sam aparat działa zauważalnie szybciej. Niestety nowa wersja to też pewien problem - nie można wykonać roota programem Visionary ani w żaden inny sposób.

Po aktualizacji system chodzi płynniej, a także pojawiła się opcja Autoportretu w ustawieniach aparatu.

Cytaty z różnych portali wyżej.

A tu mażesz doczytać co i jak się działo/stało: http://forum.android.com.pl/f222/aktualizacja-ota-do-wersji-2-2-1-a-40463/

Dzięki wielkie, rozwiązałeś moje wątpliwości :)

Na razie zostaje przy 1.32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim, na 1.72 jest błąd z smsami: stockowa aplikacja do smsów nie zawsze wyświetla powiadomienia dla przychodzących wiadomości. Obecnie używam ROM-u Android Revolution, który bazuje na 1.72. Jest bardzo dobry, ale do smsów musiałem zainstalować aplikację Handcent SMS z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi