Skocz do zawartości
seba84_2005

Downgrade z 1.72 i Androida 2.3 do 1.32 + ROOT 1.72.405.3 + Radio ROM

Rekomendowane odpowiedzi

ikar39

Witam mam takie pytanko czy jest sens modyfikacji telefonu,mianowicie chodzi mi o to czy jak przejdę te wszystkie procedury z wgrywaniem romu,to czy będę mógł korzystać z nagrywania rozmów nie ukrywam że jest to mi bardzo potrzebne,bo teraz na stokowym romie jest kiszka,jeżeli to by zadziałało na zmodyfikowanym romie to chętnie z tego skorzystam

Edytowane przez ikar39

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przede wszystkim, na 1.72 jest błąd z smsami: stockowa aplikacja do smsów nie zawsze wyświetla powiadomienia dla przychodzących wiadomości. Obecnie używam ROM-u Android Revolution, który bazuje na 1.72. Jest bardzo dobry, ale do smsów musiałem zainstalować aplikację Handcent SMS z marketu.

Ja się załapałem na aktualizację 1.72 ale po niej zrobiłem HR i wszystko od nowa poustawiałem ze względu na 100 % wykorzystania procesora po aktualizacji...co się okazało,że problem leżał tylko po stronie synchronizacji HTC Sense..po wyłączeniu tego dziadostwa wszystko wróciło do normy i nie mogę narzekać na stabilność działania tego ROM-u. Sms-y chodzą normalnie i karta SD też mi nie padła...jakoś te problemy mnie nie dotyczą...ja nie powiem złego słowa.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niniek

a co z możliwością dostępu do root'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a co z możliwością dostępu do root'a?

Ja nie potrzebuje rota na DHD szkoda gwarancji a do tego mam HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ikar39

Witam mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak wgrać nowy rom,instrukcję którą tu czytam to dla mnie czarna magia a dla nie których pewnie banalna sprawa na razie zmieniłem rom z 1.72 do 1.32 a dalej du*a blada nie kumam o co chodzi w tym wszystkim może mi ktoś wyjaśni krok po kroku co mam po kolei zrobić będę bardzo wdzięczny,głownie mi chodzi o funkcje nagrywania rozmów ale też mam pytanie czy zmodyfikowane romy to zapewniają:rozpacz:

Edytowane przez ikar39

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz 1.84, da się jakoś wrócic do 1.72 lub 1.32?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hogo

Witajcie,

Ja również mam problem z zassanie prawidłowego ROMa. Podczas bootowania dostaje komunikat :

"Wrong image or no image!"

Na xda przeczytałem, żer ROM.zip może być walnięty i faktycznie nie da się normalnie wypakować na kompie. Dlatego bardzo proszę o umieszczenie dobrego pliku ROM.zip w tym wątku. Ułatwi to zadanie wielu osobom.

pozdrawiam

HoGo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Mam maly problem, a mianowicie wersja mojego softu to 1.37 a nie 1.32. i tu moje pytanie, czy w moim przypadku mozna zastosowc instrukcje do Downgrade z pierwszego postu?

Pozdrawiam

myankes

Edytowane przez myankes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, robię wszystko zgodnie z instrukcją lecz gdy wprowadzam telefon w tryb bootloadera nie wyskakuje żadne pytanie o update tylko pojawiają się dwa paski postępu (niebieski potem zółty) i pojawia się napis "CID incorrect" i mogę tylko zrestartować telefon.

Jakieś rady?

EDIT: Poszukałem i znalazłem pomogło stworzenie tzw złotej karty. :)

Edytowane przez bananoluczo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Plik rom. --> rom.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi