Skocz do zawartości
SzymonJ

Alcatel One Touch Star 6010X/6010D. Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

bjks88

Piaer, dzięki! A która jest najlepsza, jaką polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecę klawiaturę Swype. Co prawda darmowa wersja jest ograniczona czasowo, to jednak wygoda i szybkośc z jaką możemy wprowadzac tekst usprawiedliwia wydatek kilku złotych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Moją ulubioną klawiaturą jest... ta stockowa. Bardzo fajnie i szybko pisze się poziomo w trybie QWERTY. Nigdy program nie przeinacza mi słów i zawsze pisze, to co chcę :) Na Alcatelu Star wygodnie się pisze dwoma kciukami w trybie pionowym, więc jest super.

No chyba, że musisz pisać jednym palcem wtedy faktycznie T9, albo Swype mogą być przydatne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bjks88

Tylko właśnie telefon nie jest dla mnie, a właściciel musi mieć T9 ;/ w klawiaturce Swype chyba nie ma opcji T9? Ściągnąłem Smart Keyboard Pro trial ale słownik polski w T9 jest tak ubogi ,że mnie męczące jest pisanie na qwerty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój problem dotyczy karty SD - co jakiś czas komunikat że karta wysunięta albo,ze wyciagąć kartę tylko przy wyłączonym telefonie...mam już tego serdecznie dość co chwile zmienia mi dzwonki udaję ze karta jest uszkodzona... Format karty oczywiście nic nie daje.

Karta była sprawdzana np w Alcatelu M pop tam nie ma żadnego problemu na innych fonach tez śmiga..Macie jakiś pomysł?

Czy dużo osób problem z karta SD i czy faktycznie pomaga wymiana płyty głównej? Serwis wita?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widać ten model ma coś nie tak z obsługą kartą SD. Może to być istotnie wina płyty głównej albo dokładnie samego złącza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sepol

u nie nie mialem dostepu do karty i nie moglem nic sciagac,bluetooth nic nie odbieral, nic nagrac na karte nie moglem ani aparat nie zapisywal zdjec bo pisalo ze nie mam wolnego miejsca na karcie, a jak wchodzilem w ustawienia, pamiec to pisalo ze mam wolnego na karcie 6 GB. I dlatego twierdze ze to wina andka a nie telefonu. zainstalowalem od nowa androida i po instalacji format karciochy pamieci i pomoglo. A co do dzwonkow to tez sie wkurzalem i zrobilem roota skopiowalem kawalki do tel i spoko luz:cool: teraz ciesze sie fonem i powiem Wam ze fon nie jest taki zly tylko trzeba troche soft poprawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

sepol, jak zainstalowales na nowo androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Też nim próbowałem wgrać, ale program rzecze, że mam już najświeższą wersję softu... Macie jakiś pomysł na to?

Mam 4.1.1 brandowany przez Orange FR...

Ciekawe skąd on bierze wersje softa? Czy moze z build prop?

Edytowane przez Piaer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi