Skocz do zawartości
SzymonJ

Alcatel One Touch Star 6010X/6010D. Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

arczar

Robiłem towielokrotnie... Pojawia się, instaluje, uruchamia ponownie i nic. Nie ma żadnego recovery...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Rozumie przez to że wchodzisz w recovery tylko co ci się pojawia?

Masz roota?

Dałeś zezwolenie superuser? wejdź w superusera i zobacz czy przypadkiem nie ma tam zakazu dla aplikacji Mobileuncle MTK Tools

---------- Post dołączono o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Masz może jakiegoś antywira w telefonie? jak coś to wyłącz lub odinstaluj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczar

Wszystko jest. Po wgraniu jakiegokolwiek recovery uruchamiam ponownie i... Napis one touch stari, ekran na dole robi się dziwnie jasny (artefakty na czarnym tle), potem gaśnie i uruchamia się normalnie.bez żadnego recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Wyłącz telefon.

Jak się zupełnie wyłączy na 100% to wciśnij power oraz jednocześnie vol+ i i tak trzymaj długo aż zapali się recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczar

Dzięki za pomoc, ale takie rzeczy oczywiście .robiłem. Miałem już telefon z androidem i custom recovery, ale tu nic nie działa... Prz y takiej próbie uruchomienia recovery pojawia się i znika napis one touch star. W koło to samo ile bym nie trzymał. Może przez spflashtool?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sepol

Witam. Jestem swiezo upieczonym uzytkownikiem fona z androidem. Sorki za banalne pytania :)

Mam pytanko czy i jak moglbym sie pozbyc androida brandowanego. Powod same zmieniajace sie dzwonki ale to juz ogarnalem rootem, bluetooth dzialajacy tak ze moge wysylac ale odebrac juz nie (pojawia sie pytanko czy odebrac i jak klikne akceptuj to pisze ze nie udalo sie)ale sluchawki bezprzewodowe smigaja, czasem odznaczajacy sie debugowanie usb no i wkurzajace chyba najbardziej jest to ze nie moge nic pobrac z sieci bo np odznaczy sie wlasnie debugowanie i wtedy normalnie moze po 20 razach wl/wyl tel. w koncu zaskoczy i moge cos se pobrac np mp3 czy tapete .

Edytowane przez sepol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam taki mały spam wrzuce :D ale od miesiąca poluje na etui silikonowe na naszego fona i oto w końcu jest na allegro !!! :D jakby ktoś też szukał tu zostawiam. czekam na przyjście swojego ;)

Alcatel One Touch STAR |Mocne S-LINE ETUI +2xFolia (3545036081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dziś przyszło etui :D jestem zachwycona !! super żywy kolor i świetnie chroni naszą gwiazdeczke :D

Edytowane przez racetobesure

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uradowao się me serce po ujrzeniu tej aukcji :) Czy możesz napisać coś odnośnie tej tajemniczej folijki dołączonej w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia jakiegoś szału nie robi :) z aukcji skorzystalam ze względu na case, który jest zresztą idealny :D a sama folia jak dobrze przykleisz sprawdza się bardzo dobrze. Dotyk nie traci na jakości, folia dobrze przylega do ekranu. Trzeba jednak dobrze wytrzeć ekran przed naklejeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jakie powiadomienia pokazywane są na diodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi