Skocz do zawartości
SzymonJ

Alcatel One Touch Star 6010X/6010D. Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

sepol

Ja mam dokladnie ta sama wersje andka tylko w play, i program normalnie instaluje od nowa system. A podlaczasz telefon wylaczony? i jak nie idzie to wyjmij baterie na chwile , wloz ja spowrotem i podlacz jeszcze raz i musi pojsc nie ma bata ;) ja tym programem wgrywalem trzy razy androida zanim sie kapnalem ze sama instalacja od nowa androida nie daje nic tylko trzeba jeszcze pozniej sformatowac karte pamieci na problemy z dostepem do niej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś mój Star po usunięciu kilku zbędnych kontaktów zfixował. W belce górnej zrobiły się artefakty. Jakby ktoś "namalował" ikonki i podpisy w Paint'cie. Było to tylko na belce w ikonach;-) Reset pomógł. Objaw dość specyficzny i "ciekawy":zdziwko:. Teraz żałuję, że nie zrobiłem screena...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

sepol, i wgrało Ci niebrandowany soft?

Z tymi toolami do wgrywania softów są niezłe jaja. Z mtk tools nie moge korzystać, bo mam problem ze sterownikami - po prostu nie wykrywa mi telefonu.

A jak u Ciebie z przegladarka dla przykladu? Mi czesto wywala ją, albo czasami bez powodu telefon sie zacina na 2 minuty...

W niektóre gry nie mogę grać, bo memory low...

No nie wgram softu za pomocą ONE TOUCH Upgrade S 2.8.0, bo rzecze, że mam najnowszy dostępny soft... TELEFON PADAKA... ciekawe skąd on bierze informację o sofcie... Spróbuje zmodyfikować build.prop

Mógłbym Cie poprosić o następujące wartości z build.prop (albo caly build prop, bedzie prosciej)

ro.build.date

ro.build.date.utc

ro.build.description

ro.build.fingerprint

ro.build.host

ro.build.id

ro.build.product

ro.build.version.release

ro.com.google.clientidbase

Myslicie, ze da sie zbrickowac telefon zmieniajac powyzsze wartosci? Bardzo mi zalezy na czystym sofcie...

Edytowane przez Piaer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sepol

No niestety zainstalowalem soft brandowany. Tez bym wolal czysty od producenta ale w tym programie takiego wyboru nie ma. Nie bardzo rozumiem czego nie chce instalować od nowa. Tez szukalem czystego albo ulepszonego androida dla stara ale nie znalazlem. W sumie to dopiero ucze się tego systemu. Wcześniej mialem fon z bada. U mnie telefon chodzi naprawdę bajecznie, szybko, nic nie muli i nie przycina i żadnych dziwnych zachowań typu zmieniane dzwonki czy brak dostępu do karty. Dla mnie to przeszlosc. Przeglądarka tez se radzi calkiem dobrze. zero zwiech czy restartow. Wszystko jak należy. Napisz z jaka gra masz problem to zainstaluje u siebie i zobacze, to napisze jak u mnie czy daje rade. Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Piaer podaj maila to Ci przesle mój build.prop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Ma ktoś nandroid backup, albo inaczej wydobyty czysty soft do One Touch Star? Byłbym milionokroć wdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paczik

Witam.

pośrednio jestem nowym posiadaczem tego telefonu( moja dziewczyna go kupiła). Jako że akrualnie przebywamy w anglii telefon został zakupiony tutaj. Jednak niestety w ROMie brak języka polskiego i moja kobieta jest z tego faktu dosyć niezadowolona. Stąd również przyłączam się do prośby Piaera o to jeśli ktoś posiadający telefon z polskim oprogramowaniem (nie ważne czy brandowanym,niebrandowanym,czystym czy z aplikacjami) mógł wstawić jakiś backup albo roma żeby moja luba mogła się cieszyć polskim interface'm. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Bylby ktos tak mily i wrzucil nandroid backup, albo inaczej wyciagniety polski i niebrandowany soft z OT star? Odwdziecze sie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    syza90

HEj

powiedzcie mi czy ktoś rozwiązał problem z tą okropną baterią co ma kilka godzin wydajności? Bo mnie to juz do szału doprowadza :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie coś na temat aktualizacji do 4.2? Lub słyszał coś o CM.10 na tego smarta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest przewidziana żadna aktualizacja do wyższej wersji androida niż obecny 4.1.1. Na CM też bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi