Skocz do zawartości
SzymonJ

Alcatel One Touch Star 6010X/6010D. Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, wie ktoś może jak wyciągnąć z tego telefon widget pogodowy w formie apk bo bardzo mi sie spodobał i wrzucił bym go sobie jeszcze na tablet, co do pytania kolegi ja mam t-mobile i dostaje MMSy bez wlaczonego pakietu (przynajmniej te reklamowe z sieci) wiec moze to wina samego operatora i konfiguracji sima w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie wiem jak taki widget wyciągnąć. Chciałem się natomiast wyżalić. Od pewnego czasu informacja o 'low memory' paraliżuje działanie telefonu. Niemożliwe jest wręcz napisanie sms'a bez kilkukrotnego wyłączenia klawiatury. Wydawało mi się, że winne są aplikacje, które zainstalowałem: spotify, skype, facebook. Jednak po ich usunięciu problem dalej występował. Dopiero wyłączenie google hangouts polepszyło sytuację. Czy ktoś z was korzysta z hangoutów jako apki do SMS-ów? Jak odczucia?

P.S. wesołych świąt życzę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używam bo mija się to dlamnie z celem, i tak używał bym tylkl funkcji sms a systemowa apka radzi sobie doskonale wiec nie widzę sensu ja zastępować, spawdz ile masz pamiec rom moze wystarczy coś na karte pamięci przerzucić, wesołych Świąt również ;-) , mam jeszcze pytanie, mianowicie czy ktos instalował jakiś kompas i czy mu działa i szukam tez jakieś fajnej apki dlna w, widziałem że xpop ma takowa czy ktoś może znalazł ja do pobrania ?

Edytowane przez +)game(-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistak

Czy udało się komuś ogarnąć przyciski pod ekranem żeby świeciły się wtedy kiedy ekran

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6010D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skow

Wistak, raczej się nie da, mi to nie przeszkadza, a Ty w czym widzisz problem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistak

Często gram ze znajomymi i często ktoś niechcacy nacisnie wstecz i wyjdzie do menu. Nie jest to straszne ale jednak denerwujace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie odgrzebać temat :)

Wyczaiłam ten telefonik w sprzedaży ogólnodostępnej (w sensie w sklepie, nie w salonie operatora, więc i soft brandowany by nie był) i podobnie jak jednego z przedmówców absolutnie zachwycił mnie Amoled :) No i tak się przymierzam, chociaż wasze przygody z kartą pamięci mnie nieco zaniepokoiły. W związku z powyższym mam pytanie: Czy root i/albo format karty rozwiązują te problemy? Bo jak rozumiem bateria musi się rozgrzać i po jakimś czasie do tych dwóch dób dociągnie? I czy ta metoda z Framaroot faktycznie działa i da się potem cofnąć roota, w razie konieczności serwisowania?

Jednym słowem: warto wydać 7 stówek, żeby potem nie żałować? Bo Alcatele raczej nie najlepiej się powszechnie kojarzą, przyznajcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon nie jest wart 700zł. Poza tym da się go kupić taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistak

Tak jak tu wcześniej pisano reinstal androida i format karty pomagają. Nie próbowałem unroota ale po rienstalacji androida root znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie doby wytrzyma przy rozsądnym użytkowaniu. Najwięcej drainuje ciągłe używanie transmisji danych, a tego da się zwykle uniknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi