Skocz do zawartości
Velldrin

Holo Audio Manager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem początkującym programista i chciałbym przedstawić Wam moją pierwszą aplikację. Jest to całkowicie darmowy Audio Manager, który w moim odczuciu bardzo ładnie się prezentuje. Ponadto aplikacja jest intuicyjna, umożliwia tworzenie profili bez żadnych ograniczeń oraz w nowej wersji dodałem opcje utworzenia planu na każdy dzień tygodnia. Możliwe jest ustawienie w pasku powiadomień ikony, by przyspieszyć dostęp do aplikacji. Po rozwinięciu paska powiadomień, można sprawdzić jaki profil jest aktualnie używany. Zapraszam do ściągania i komentowania. Wszelkie sugestie proszę zgłaszać w tym temacie bądź na maila.

Z góry proszę o wyrozumiałość (jako, że mój staż jest niewielki) i wstrzymanie się od negatywnych komentarzy w Google Play :)

[link] Holo Audio Manager - Google Play

v3.0.1:

- dodano navigation drawer wysuwany z lewej strony

- dodano action bar

- odświeżono wygląd

- naprawiono opcje wyłącz/włącz harmonogram

Screenshoty:

T6nbnOQNE0B_SxX-F2EeIu69JErniYaCu6ajfw1vR_UVgMkT88GJr52x3wX_JXckAmk=h310-rw8gVaN8Ra-cZF9ieW8Zb9LMCQo_Utb6Y26AGjyN42ST6tBvNdOOAuL3GT24vr9h8qGcs=h310-rwwP6JTiqonY_JYirw7xLgCWQp5Pvl6mk1sSpI6AYU1NPalrLb3yY-j3jCmXixxI7YA_VT=h310-rwVB9nWWz-ct-G-kGosmglUWk5oIE9BL8B0LdaMm01JXYQh8wr5kshRF8eyQrzAxz3cZo=h310-rwnTAbSeVb8OkmULljdeDKxj77qYPmM7VT4CbCF7Oi3cs1AeVW-Mw6s7NvN00oipnDGg=h310-rw

Edytowane przez Velldrin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

bardzo mi się podoba twoja aplikacja, można ustawić ją jako administratora aby nie była zamykana przez system w celu oszczedzania ramu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poczatku chce podziekowac ci za komentarz i pozytywna opinie. A co do twego pytania to szczerze mowiac nie bardzo wiem o co chodzi. Z tego co wiem jak aplikacja ma wlaczona ikone w pasku powiadomien to jest ubijana tylko w ekstremalnych przypadkach, gdy juz naprawde nie ma ramu. Jesli jest jakas dodatkowa opcja, ktora zapobiega ubiciu apki to prosze mnie oswiecic :) Jesli bede w stanie to napewno ja dodam w kolejnych aktualizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy trzeba jakas operacje wlaczyc z tych? Bo nie widze zadnej opcji odnoszacej sie do zabijania przez system apki :P Czy wystarczy tylko aktywowac.

[ATTACH=CONFIG]55636[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Win98

@Do autora appki możesz jeszcze dorobić equalizera do tej aplikacji ?:P Byłoby fajnie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burnmode

No to dałeś mu zadanie heh... co innego zmiana głośności a co innego modulacja głosu, barwy, tonu itp. itd. choć w takiej aplikacji to hmm nawet by było mile widziane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ppasko

Aplikacja jest świetna, lecz ze względu na fakt, iż ma reklamy, nie jest dla mnie. Udostępnij wersję płatną i daj mi cynk. Możliwie, jak najszybciej ;-) zanim znajdę alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie niestety nie mam mozliwosci wystawienia platnych aplikacji, bo trzeba do tego zalozyc wlasna firme z tego co wiem. Zastanawiam sie czy nie bede mogl sie podczepic pod np. firme ojca... Przemysle to i sprawdze mozliwosci. Dzieki za uznanie. Staralem sie dac reklamy w miejscu jak najmniej przeszkadzajacym w korzystaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem w aktualizacji mozliwosc zmiany w ustawieniach, która zakładka ma być jako główna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi