Skocz do zawartości
captainbork

Ace 2 / Desire X / S Advance / L7 II

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Znalazlem 4 telefony w podobnej cenie tj 600-750zl i nie potrafie sie zdecydowac

1. Samsung Galaxy Ace 2

2. HTC Desire X

3. Samsung Galaxy S Advance

4. LG L7 II

Telefon bedzie mi sluzyc glownie do sms i gadania na fb msg. Procz tego oczywiscie do rozmow telefonicznych. Czasami, lecz rzadziej do przegladania stronek oraz jeszcze rzadziej do robienia jakis zdjec :) Gry - bardzo rzadko i jakies proste, a nie jakies GTA czy inne nowosci...

Moje wymagania co do telefonu wedlug mnie sa NISKIE dlatego nie szukam drogiego telefonu tylko takiego co wystarczy do wspomnianych przeze mnie celow.

A moze macie inne propozycje, nie chce duzo placic, wiec nie porponujcie mi telefonow typu Sony Xperia S/L, HTC One SV/S, bo i tak nie wykorzystam ich potencjalu. Nie chce tez na pewno wiekszego telefonu niz 4.3 cale, w ogole sam sie zastanawiam czy az taki ekran jest mi potrzebny, moze starczy mniejszy?

Pomocyyyyy :padam:

Edytowane przez captainbork

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Hmm... Moim zdaniem warto wziąć LG L7 II. Do Twoich zastosowań sprawdzi się świetnie.

Układ graficzny nie jest najmocniejszy, ale skoro ma byc tylko do prostych gierek to wystarczy.

Na 4.3 calach wszystko będzie duże i czytelne. Telefon najnowszy z wymienionych, z Androidem 4.1 i całkiem możliwe, że doczeka się aktualizacji do następnej wersji Andka. Na ogromny plus z pewnością bateria - 2460mAh przy takim używaniu powinna ze 2 dni wytrzymać :E

Niestety L7 II ma nieco słabszą transmisję danych niż np. Galaxy S Advance.

Jeżeli nie robi ci to różnicy i 4.3 cala nie będzie za dużo to bierz L7 II a jeżeli jednak robi i wolałbyś mniejszy wyświetlacz to wybierze SGS Advance.

To tak moim zdaniem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem... tak myslalem, ze te 2 modele beda brane pod uwage :)

Ale mam jeszcze pytanko, o jaka transmisje chodzi i czy jest ona mocno odczuwalna, ze lepiej wziac S Advance zamiast LG L7 II?

EDIT:

Czy oplaca sie doplacic do LG L9 (4,7") i w jakich sytuacjach lepiej sprawdzi sie od L7 II i S Advance? Czy nie jest czasem za wielki? :D

Edytowane przez captainbork

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Odczuwalna przy prędkości neta. Wcześniej nie zwracałem uwagi na ten parametr ale ktoś na forum poruszył temat, iż warto się nim zainteresować :E Ale chyba nie dotyczy to połączeń WiFi tylko 3G.

L9 na pewno lepiej sprawdzi się w czytaniu ebooków, oglądaniu filmów, przeglądaniu stron ze względu na większy wyświetlacz. Dodatkowo 1GB RAMu. Bateria niestety słabsza, ale źle nie jest.

Zależy ile dopłacić, ale chyba warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QUNA1

Transmisja danych w S Advance jest 2razy szybsza. Jednak nie odczujesz dużej różnicy jeśli chodzi o przeglądanie stronek...Co innego oglądanie filmów na np. YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi