Skocz do zawartości
misiek998

Bootlop z Aero2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja defy ostanimi czasy zaczęła łapac bootlopa na karcie aero2. Zarówno na romie Ms2Ginger jak i Cm od Quarxa. Karte sprawdzałem w innych telefonach i działa bez zarzutu. Telefon uruchamia się do bootanimacji i łapie bootlop. Po takich paru restartach nie pomaga już nawet wyjęcie karty sim, lub włożenie innej - pomaga tylko wipe. Czy ktoś miał podobny przypadek? wymiana slotu sim coś tu pomoże, czy uszkodzona jest płyta?

Po motoroli jednak wszystkiego można się spodziewać...

CM 10 z dnia 03.07.2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze post pod postem aby było widoczne że częściowo udało mi się rozwiązać ten problem. Karta aero jest kartą micro sim i nie za bardzo trzyma ona się w slocie sim. Podkładając papierek a tym samym dociskając ją mocniej telefon się uruchamia. Nie udało mi się jednak nadal znaleźć metody na uruchomienie telefonu po kilku takich bootlopach i nadal jedynym wyjściem jest wipe. Telefon rzuciłem obecnie do szafy, bo bez sensu jest robić wipe co tydzień. Bateria tez już nie wytrzymuje nawet kilku godzin.

Ewentualnie mógłbym prosić o przeanalizowanie logów. Telefon się uruchomił po wipe dalvik i "fix permissions" natomiast zawiesił się na "uruchamianie aplikacji" po czym miał pojawić się pulpit.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/20332524/logcat2.txt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi