Skocz do zawartości
GleadePL

Jak wgrać CWM Recover?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, posiadam LG P990 z androidem 2.2.2, i mam pytanie jak wgrać CWM Recover gdyż chcę przeżucić się na Cyanogen mod 10? Sry za spamienie tematami, ale długo się z tym męczę :idiota:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w AIO dajesz "Root a stock rom..."?

Może spróbuj updaterem od LG teraz zaktualizować do 2.3 (najpierw trzeba do 2.3 w updaterze zeby potem na ICS xd) i może w tedy zadziała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie to włączam, ale jak bym się przerzucił do ICS to bym miał nowy bootloader a do cyanogen mod 10 potrzeba stary bootloader a on jest w 2.2/2.3

---------- Post dołączono o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Wgrałem właśnie TWRP przez AIO i właśnie mam wyświetlone S/W Upragde Please Wait i tak ciągle jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde człowieku zakładasz tyle tych tematów i robisz wszytko nie po kolei. Poczytaj sam trochę o konkretnych ROMach, w zależności jaki chcesz zainstalować, bo tak to co chwile zmieniasz zdanie i chcesz czego innego. Sam się w tym gubisz i my też bo nie wiemy już jaka jest sytuacja i w której mamy Ci pomóc.

Chcesz mieć CM10 na starym bootloaderze? OK

Musisz mieć Androida w wersji 2.2.x lub 2.3.x. Jeśli go nie masz to metoda NVFlashem (Instrukcja do niego jest napisana na tym forum w dziale naszego P990). Następnie wgrywasz ROOTa metodą przez AIO albo SperOneClick (do drugiego sposobu już ci podsyłałem film z yt, w którym jest elegancko to przedstawione). Dalej, ze sklepu Google Play instalujesz CWM (Clock World Manager) wchodzisz w tę aplikacje i wybierasz "Zaflaszuj recovery" (czy jakoś tak). Później ściągasz CM10 w formacie .zip na telefon, wył. go i wł. przytrzymując vol- i przycisk power. Jesteś w recovery, teraz wystarczy wybrać Install zip, wybierasz archiwum z CM10 i czekasz. Po ukończonej instalacji rebootujesz system i koniec. Masz zainstalowany nowy system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adam123adam ty mój "kochany" Adam, uratowałeś mi życie i przepraszam bardzo za spamienie tamtymi tematami, SRY. Temat do zamknięcia

Edytowane przez GleadePL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Google Play jak też inne aplikacje od Google to GApps, tłumaczyłem ci o nich w innym temacie. Dałem Ci do nich link też tam, więc zajrzyj do tamtego tematu i pobierz odpowiednią wersję paczki aplikacji dla CM10. Jak je pobierzesz to wrzucasz na telefon i instalujesz tak samo jak ROM, a więc wchodzisz do recovery (wł. telefon vol- i przycisk power), wchodzisz w install zip i wybierasz paczkę aplikacji poprzednio ściągniętych. Po instalacji wybierasz reboot system i koniec masz już Google Play oraz inne aplikacje od Google.

//EDIT

Tu masz jeszcze dwa linki jakby tam nie dało się ściągnąć czy coś:

LINK DO STRONY Z CM

LINK

Edytowane przez adam123adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam sobie poradziłem z GApps, a ten ROM po prostu wymiata telefon się włącza w 5 sek, a wtedy z 30 ale tamten aż odziwo zajmował 700mb, chodzi mi o oficjalny (4.0)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi