Skocz do zawartości
DMN.HTC_DESIRE_HD

Odpryski na obudowie dhd.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem a mianowicie moj DHD spadł mi z wysokości okolo metra na płytki i powstal na jego górze odprysk w wyniku uderzenia czy jest mozliwosc aby jakos go zniwelować ? A jezeli nie ma to gdzie zakupic nowa obudowe (nie klapke lub tą od karty SIM tylko kompletną)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike , będę bardzo wdzięczny jeżeli skierujesz mnie do tego serwisu : ) , rozumiem , że chodzi o Całą obudowę a nie tylko jej część np klapke od sim czy baterii , (ze tez musial upasc...:/ )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co Ty robisz z tym telefonem? Już raz się pytałeś o obudowę i nawet digitizer + wyświetlacz... serwis tzn. Regenersis (Warsaw)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co Ty robisz z tym telefonem? Już raz się pytałeś o obudowę i nawet digitizer + wyświetlacz... serwis tzn. Regenersis (Warsaw)

To jest głupie pytanie co robie ? .. Używam go a przypadek , że upadł przy wyjmowaniu z kieszeni , a o Digitizer pytałem dla kolegi , zanim miałem telefon.<ok>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem zdarzają się wypadki.... Mojego starego Desire przez przypadek rozjechał samochód na parkingu a wystarczyło że wysunął się z kieszeni przy wsiadaniu:facepalm: .........Regenersis chciało naprawić ale jak przysłali kosztorys do kupiłem nowy telefon;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czasem zdarzają się wypadki.... Mojego starego Desire przez przypadek rozjechał samochód na parkingu a wystarczyło że wysunął się z kieszeni przy wsiadaniu:facepalm: .........Regenersis chciało naprawić ale jak przysłali kosztorys do kupiłem nowy telefon;)

Co do całego Regenersis... była mowa na forum o 250zł za obudowe... dziś dostałem meila z odpowiedzią na pytanie z kosztem obudowy to Pani mi odpowiedziała 700zł : DDDD ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyt:Pani mi odpowiedziała 700zł : DDDD ..

Paranoja...za 7 paczek to można dobry tel. kupić a nie kawałek aluminium.Szok...

Ale sobie cenią.....lepiej zainwestować w dobry futerał 200 zł i spać spokojnie.

A może te 700 to z wyświetlaczem?

Wysłane z HTC DHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja potrzebuje klapke od sim - w w-wie poinformowali mnie ze nie mozna kupic, nie sprzedaja czesci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja potrzebuje klapke od sim - w w-wie poinformowali mnie ze nie mozna kupic, nie sprzedaja czesci

pfff , oczywiście , że można nawet na oficjalnej stronie HTC kupisz. Tylko problemem jest jedynie cena podawana w euro(ponad 20) więc licz się , że za głupi kawałek plastiku zabulisz koło 100zł z przesyłką:facepalm:

za to co najlepsze nie można kupić tej części obudowy która sie z niczym nie łączy czyli tej największej co dla mnie jest chore , no a wracając do tego 700zł w Regenersis to nie wiem czy ta Pani trzeźwa była...:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi