Skocz do zawartości
Dave

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

Wtyczka USA jest w ładowarce. Ale pod urządzeniem jest kabel USB. Na aukcji jest to samo, tylko że nie dodają tej ładowarki :rotfl:

Wysyłka jest free, ale możesz wziąć opcję jakiegoś ubezpieczenia czy coś takiego i wtedy kosztuje 1,7$ więcej (to i tak grosze. w Polsce paczki za 5 zł nie wyślesz :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , będę posiadaczem za jakieś 2 dni tego mini komputerka HD2 Czy mozecie mi podpowiedzieć co to jest ta cała "STACJA DOKUJĄCA" ? Do czego ona sluzy ? i czy jest niezbedna do posiadania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w Google nie pisze nic sensownego nic nie rozumiem z tego co tam pisze , Rozumiem ze Stacja dokująca pozwala ładować nasz telefon tak ? i rozszerza porty ? po co te porty na prawde nie rozumiem :D

Opisz to swoimi słowami Jeśli możesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w Google nie pisze nic sensownego nic nie rozumiem z tego co tam pisze

więc ja Tobie tego łatwiej nie wytłumaczę

przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz tak pomagać na forum to ja bardzo dziękuję za taką pomoc bo w google każdy głupi może wpisać , zrozum ja nie znam się , Chciałbym uzyskać informację od kogoś kto to posiada lub posiadał a nie to co w google pisze .. Ja nie rozumiem np do czego są te porty ? co ta Stacja w ogole ma za zadanie rozszerzyć porty no tak ale do czego te porty ? na prawdę jestem zielony .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

lukiin09 - stacja dokujaca nie jest niezbędna ;)

jest to pewnego rodzaju bajer, zapomnij o jakiś portach eheh

masz kawałek plastiku gdzie możesz sobie wstawić telefon, ładować, czy podłączyć do kompa... ot cala filozofia

wpisz stacja dokujaca w google i kliknij grafika, prościej sie juz nie da:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i na taką odpowiedz czekałem , no ale po co mozna za pomocą tego podłaczyć do kompa ? po co ? przecież mamy kabel USB jesli chce podlaczyc do kompa tak ? a co do ładowania telefonu za pomoca tego urzadzenia to ta stacja dokujaca musi byc podlaczona do Gniazdka ? czy ma w sobie jakis akumulator co trzyma prad ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Badzmy mili dla siebie , a nie napinka w necie .. no i dzieki wielkie za odpowiedz , ja tylko pytam z ciekawosci bo nie dlugo dostane telefon HD2 i czytalem ze slabo z bateria no i chcialem sie dopytac do czego to sluzy :) . Pozdrawiam

A to musi byc podłaczone do pradu zeby ladowalo nasz telefon ? czy ma w sobie jakis aku co laduje sie co jaki czas ?

Edytowane przez lukiin09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi