Skocz do zawartości
Aren

Powiększone baterie - 1600-2300mAh

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem, jakoś przeżyję :].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dotarła do mnie bateria 2600 mAh... i pierwsze dwie sprawy. Nie wiem, czy nie muszę jej skalibrować, ale na razie trzyma bardzo słabo, efekt jest normalnie w drugą stronę, np. na filmiku na yt (na WM) spadło prawie 10% :D. Czekam, aż się rozładuje do końca.

Druga sprawa - KURDE żaden (prawie) NAND build nie obsługuje tych baterii! Ale lipa! Nie chce mi się mieć Windows Mobile i odpalać Andka z SD, build mdj CM7 2.6 był idealny ;/. Buildy SD z kernelem Hastarina r8.6 obsługują baterię bez większych problemów, ale to jest cofanie się.

Wygląd - OK. Trzyma się niespodziewanie dobrze. W kieszeni też świetnie leży, nie jest tak źle na co wygląda. A kickstand super sprawa, ciekawe po ilu użyciach się ten chiński plastik złamie :D.

Miałem mieć dodatkową moc na wyjazd, a tutaj się okaże, że bateria do szuflady i dalej jadę na starej >_<.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Wiesz, że ta bateria jak ci się na andku rozładuje to wystarczy telefon włączyć od nowa i masz znowu 100%? Ot tak wygląda niedogodność. Jednak musisz ją ładować na normalnej ładowarce, bo telefon chyba nie naładuje do 100% ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aren

Raven, i jak tam te bateryje potężne - chodzą jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lestko
    Druga sprawa - KURDE żaden (prawie) NAND build nie obsługuje tych baterii! Ale lipa! Nie chce mi się mieć Windows Mobile i odpalać Andka z SD, build mdj CM7 2.6 był idealny ;/.

To przeinstaluj tylko samo jądro na takie, które obsługuje rozszerzone baterie.

Ja np. używam skink Clean Desire v1.4 (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=931126), ale ten build nie obsługiwał EB, więc zmieniłem jądro na tytung_r6 (xda-developers - View Single Post - [27.MAR][CWM] NexusHD2-Gingerbread V2.5 [Android2.3.3][Kernel: tytung_r8.3]) i teraz wszystko hula.

Edytowane przez Lestko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na typhoon sprawdzal ktos czy obsluguje ta baterie??

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Typhoon obsługuje bo ma kernel tytunga, a ten ma obsługę baterii powiększonej ;]

xda-developers - View Single Post - [27.MAR][CWM] NexusHD2-Gingerbread V2.5 [Android2.3.3][Kernel: tytung_r8.3]

A jak nie obsługuje to wgrywasz tytunga 8.3_oldcam - ten na 100% obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

5116.jpg5120.jpg5117.jpg

Sklep Batimex :: HTC HD2 2400mAh 8.9Wh Li-Ion 3.7V powiększony

A co powiecie o tej 2400 ? Zawsze jak zamawiałem u nich to baterie były na poziomie oryginałów, także wolałem u nich kupić niż trafić na podroba z alledrogo. Jedyny minus to brak nóżki na pokrywie.

Ma ktoś te bakterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto inwestować w ogóle w takie baterie? Widać znaczącą różnicę? Oprócz wyglądu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Jak na razie oryginał mi dobrze trzyma ale jak się zacznie sypać to pewnie wezmę powiekszoną. Ta 2400 byłaby super ale nie ma stopki.

Sent from my HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi