Skocz do zawartości
Adeq

żelowe etui lub coś trwalszego

Rekomendowane odpowiedzi

Dave

gumowe ? ciężko się będzie ze spodni wyciągać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy wersja US różni się wymiarami/umiejscowieniem czegokolwiek od europejskiej? bo znalazłem taki pokrowczyk jednak napisane jest że do US version i nie wiem co robić :D

OTTERBOX COMMUTER SERIES CASE for HTC HD2 US VERSION - eBay (item 330527634980 end time Mar-07-11 18:17:32 PST)

http://cgi.ebay.com/OTTERBOX-COMMUTER-SERIES-CASE-HTC-HD2-US-T-MOBILE-/390285866878?pt=PDA_Accessories&hash=item5aded9b77e

Compatibility:

HTC HD2 (U.S. Version ONLY)

tu to samo ;/

@edit

na zdjęciach dioda flasha jest niby bliżej obiektywu aparatu

nic, znalazłem international i biore

Size:

T-Mobile HD2: 122x67x11mm / 4.803x2.637x0.433in

HTC HD2: 120.5x67x11mm / 4.744x2.637x0.433in

Edytowane przez Bandita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem coś takiego też otterbox ale bardzo masywny ...

OtterBox Defender HTC HD2 cena 189.00 PLN

Czy ktoś miał z nim doczynienia? Na Youtube ktoś nim rzucał z 5 czy 6 piętra ale tak całkiem serio ... czy jest wart tych pieniędzy. Ja już jeden ekran strzaskałem :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

firma otterbox wypuściła następujące serie(głównie dla highendów)

Defender Series

Defender Series cases are serious protection for serious super-users.

Reflex Series

Innovative drop protection inspired by the crumple zone of a car.

Commuter Series

Commuter Series cases are slick, slim and stylish.

Impact Series

The Impact Series is a surprisingly strong silicone skin.

defendery z tego co ludzie pisali na forach są dla tych którzy robią po kopalniach i naprawde telefon jest narażony na upadki czy uderzenia, też użytkownicy defenderów na innych smartphonach skarżą się że jest jednak troche duży i zbyt masywny(oczywiście nie generalizujmy, są też realiści dla których rozmiar ma znaczenie ;))

ja zastanawiałem się między właśnie defenderem i commuterem i wybralem ten drugi bo zapewnia relatywnie dobrą ochrone telefonu przy czym nie powiększa go bardziej niż zwykły pokrowiec, telefon pozostaje lekkim i poręcznym

i osobiście radziłbym ci jednak kupić na ebayu, ja zamówiłem tydzień temu, po dwóch dniach dostalem maila informującego o wysyłce a np defender z wysyłką można tam nabyć już w zależności od aukcji i wersji telefonu (international\t-mobile) za 40-50$ co mnożąc przez 3 =/= 190 zł + przesyłka :P

commutera z kolei kupiłem za 30$ z przesyłką(na nasze wyszło mi 88zł), wersje tmous można wyrwać nawet za 25$:(

jeśli zdecydujesz sie na ebay musisz też uwaznie patrzeć żeby shipping był worldwide i ile chcą za wysyłke do polski bo jedni życzą sobie po 15$ przy czym inni tylko 5$

tu możesz obejrzeć

http://www.otterbox.com/htc-hd2-cases-international/htc-hd2-cases-international,default,sc.html

quick view

tak prawdę mówiąc to chyba teraz wziąłbym defendera, ładny jest skurczybyk

#edit

o a kolega od którego kupiłem teraz zrobił promocje i commutera nabywasz już za 25$ bo aktualnie wysyłka która kosztowała 5$ jest za free :)

więc w przeliczeniu na polską walutę commuter ktory na allegro w najtańszej wersji kosztował 3 dni temu jak sprawdzałem 120 zł tu można nabyć za niecałe 75 zł

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190498851853#ht_2607wt_882

Edytowane przez Bandita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki "Bandita" ale w sumie nie opłaca się z US. 50$ *3 = 150 zł do tego jeśli checmy fakturę dochodzi 12% cła + 23% VAT

Po telefonie dostalem cenę: 180 zł z przesyłką i VAT. więc jest w sumie taniej niż z US.

Polecam...

Przy 5 sztukach zaproponowali 150 zł z VAT + przesyłka... Jest ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Leon w tym defenderze wygląda jak antyterrorysta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RuMad?

Kiedys przez rok nosilem case na iPhone i po zdjeciu bardzo sie zdziwilem jaki ten telefon sie zrobil lekki i wygodny, dlatego do HD2 kompletnie niczego nie chcialem, ale przy zakupie zostal mi polecony ten:

Case-Mate HTC HD2 Barely There Cases (Case-Mate HTCHD2-BLK), HTC HD2 Cases by Case-Mate

Kosztowal 70 pln bodajze, ta sama firma co pierwszy obrazek w pierwszym poscie. Naprawde praktycznie go nie czuc, a przed odpryskami oraz obiciami jednak chroni, takze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Fajne jest to, że chroni szybkę aparatu, ja do swojego dostałem jakiegoś gumiaka, i trochę się zastanawiam czy to ma sens bo już wolę zwykłą kaburę wsuwaną od htc ale bym musiał ja dokupić.

Na razie mogę gdybać bo paczka jeszcze nie przyszła, ale takiej ochrony aparatu to tam niema.

photo3.jpg

Edytowane przez mst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja kupiłem tego otterboxa commutera za 80 zł i leży odłogiem bo doszedłem do wniosku że telefon ma wyglądać ładnie i być poręczny a zwiększenie jego wagi i gabarytów wcale nie wyszło mu na dobre :P

pochodziłem z tym ze 3 dni a jak zdjąłem to tak jak kolega dwa posty wyżej(pierwszy akapit :D)

zresztą prawdę mówiąc przed czym chroni taki case?

wyświetlacza nie chroni bo jak upadnie na coś jakiś róg kant to i tak skończy żywota

przed zarysowaniami? dostałem jakąś folię na wyświetlacz która oczywiście przy dobrym kontakcie z kluczami i tak poszła tak jak i bez niej, jeśli chodzi o lekkie drapanie czy jakieś typowe noszenie telefonu z monetami kluczami to jest filmik na youtube pokazujący magię naszego wyświetlacza :)

może troche obudowy ale prawdę mówiąc to chyba bez sensu, telefon mamy średnio ze 2 lata, może nawet rok? technologia idzie naprzód i nikt nie siedzi z tym samym sprzętem niewiadomo ile

ot taki wywód przed snem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

case dobry jak ktoś pracuje na budowie albo w lakierni gdzie się dużo kurzy i można uszkodzić telefon a nie dla kogoś, kto siedzi przy biurku

więc nie wiem czego się spodziewaliście :D

założyłem ten temat bo chciałem twarde etui ale doszedłem do wniosku że oryginalny futerał mi wystarczy

jeśli będę dysponował "luźną" stówką to kupie ten srebrny case mate + jakaś dobra folia

niby jakies folie są nawet do tego etui ale wydaje mi się że raczej badziew :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi