Skocz do zawartości
Adeq

żelowe etui lub coś trwalszego

Rekomendowane odpowiedzi

tak ja uzywam oryginału podczas jazdy samochodem wyjmowanie z etui wnerwia ale po za tym jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi właśnie oryginalna odleciała. Będę musiał kupić poliwęglanową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś zakupił tego case-mate i może podzielić się wrażeniami ?Głównie to interesuje mnie czy nie zdziera on naszej powłoki z plastikowych elementów.Co jeszcze w cenie do 100zł polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem case-mate na tej aukcji:HTC HD2 etui futerał folia CASE-MATE WYPRZEDAŻ! (1723695849) - Aukcje internetowe Allegro.Bardzo atrakcyjna cena ,trzeba się spieszyć ,bo mają wyprzedaż teraz.Jak dojdzie pod mój adres to podzielę się wrażeniami i porobię zdjęcia jak to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki dwuczęściowy futerał do ipka w domu(od brata ,3gs) i nie wygląda to najlepiej .Capsule reble niby jeszcze się trzyma ,ale iphone po zderzeniu ze stołem stracił płytę główną.Ten co zamówiłem ,za tą cenę chyba będzie spełniał moje oczekiwania(napiszę coś dokładniej jak dojdzie).:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakupiłem case-mate na tej aukcji:HTC HD2 etui futerał folia CASE-MATE WYPRZEDAŻ! (1723695849) - Aukcje internetowe Allegro.Bardzo atrakcyjna cena ,trzeba się spieszyć ,bo mają wyprzedaż teraz.Jak dojdzie pod mój adres to podzielę się wrażeniami i porobię zdjęcia jak to wszystko wygląda.

uzywalem podobnego na x10i wszystko super ekstra ale i tak kurz i jakies okruszki z kieszeni do wnetrza pokrowca.. ekran mial folie na wyswietlaczu ale i tak byl rysowany ale chetnie zobacze co napiszesz po odebraniu bo tak czy siak wygodniejsze jest uzywanie takiego etui niz tego skorzanego ktory daja w zestawie bo tam zanim go wyjme zeby odebrac to masakra... wiec rozmyslam nad zakupem tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sobie kupiłem silikon zwykły tani .... no to tera leży w szawce chcesz to ci odsprzedam , jakoś kijowo są porobione otwory na gniazdo ładowania i słuchawek jak podłącze ładowarkę to sama wyskakuje :/ :/ Lipa ,lepiej kupić oryginał i mieć św spokój

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DjFido

Odkopie troszke temat. Posiadam na razie Szpicę, i do niej zamówiłem ten oto zestaw:

KLIK!!, no i poza jednym mankamentem a mianowicie zbyt małym otworze na słuchawki (używam Sennheiserów HD 201, wtyczka nie jest w nich zbyt duża), ale po lekkim docięciu wszystko jest super. Planuję do HD2 zamówić case dokładnie z tego samego materiału, jest to gumowany silikon, bardzo elastyczny, świetnie chroni telefon przed upadkami, zabezpieczaprzed zarysowaniami tylnej klapki i jest mega wygodny. Po włożeniu do kieszeni nie ma problemów z wyciągnięciem słuchawki, pomimo że noszę spodnie głównie bawełniane, z niewielkimi kieszeniami. Jak dla mnie bomba i nie żałuję zakupu!!

Wersja do LEOnka:

Wersja dla HTC HD2l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi