Skocz do zawartości
elvis22

Bon BP przy zakupie LG na orange.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam . zakładam ten temat bo dyskusje toczą się w kilku wątkach .. chciałbym aby tutaj wypowiedzieli się klienci orange którzy dostali , nie dostali lub czekają na bon który miał być gratis przy zakupie wybranych telefonów lg przez sklep internetowy orange ..

z tego co pamiętam promocja zaczęła się około 24 lipca i właśnie tego dnia złożyłem zamówienie na lg swift g w abo 129 zł . po dwóch tygodniach skontaktowałem się z BOK w tej sprawie i w odpowiedzi dostałem wiadomość że dana promocja skończyła się w listopadzie 2012 roku .. kiedy wysłałem linki za dowód że promocja trwa nadal dostałem odpowiedz że promocja obowiązuje tylko przy zakupie przez inetrnet wybranych modeli lg i tylko w wybranych abonamentach .. napisałem że wiem o tym i że właśnie moje zamówienie spełnia warunki do otrzymania bonu .. od tamtej pory BOK milczy w tej sprawie .. zastanawiam się czy w ogóle ktoś otrzymał bon czy to tylko nie istniejąca promocja na przyciągnięcie klientów ? ... pozdrawiam

Edytowane przez elvis22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

no ja też zamówiłem przez ten link :) I cisza ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    modoc

Ja brałem abonament z LG L9 w 70 zł. I karta sama przyszła pocztą. Po jakichś 2 tygodniach od podpisania umowy.

Wysłane z Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja podpisałem umowę dokładnie 25 lipca i na razie moim ostatnim etapem był mail na [email protected](wcześniej dzwoniłem na infolinię sklepu, pytałem na FB, a pracownicy Orange odsyłają od Annasza do Kajfasza)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez czekam, 9 sierpnia minęły 2 tygodnie od podpisania przedłużenia i tego dnia napisałem do BOK przez orange online dlaczego nie otrzymałem bonu. W piatek zmienił sie status mojego zgloszenia z "nowe" na "w trakcie". Ciekawe ile jeszcze przyjdzie czekać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałem problemy z otrzymaniem (rok temu). Dopiero interwencja, przeprosiny, że będzie później i przyszedł w końcu kurierem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do dzisiaj brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 Sierpnia złożyłem zamówienie na Smart Plan Multi 129,90 z telefonem LG Swift G

20 Sierpnia czyli dzisiaj dostałem przesyłkę od kuriera z telefonem i umową.

ciekawe ile będę musiał czekać na bon 300zł na paliwo, oczywiście na stronie internetowej Orange oferta dalej widnieje więc wg mojej oceny jest dalej aktualna, a nawet jeśli zdejmą ją jutro to muszę dostać bon na paliwo bo w chwili złożenia zamówienia a nawet podpisania umowy czyli jej zawarcia oferta ciągle była aktywna.

Ciekawe jak wyjdzie w praktyce... jeśli będą problemy to reklamacja do Orange i skarga do UOKiK i Rzecznika Praw Konsumenta.

Oczywiście żeby nie być gołosłownym w reklamacji i skardze porobiłem Zdjęcia strony www z aktualną datą na serwisach internetowych co potwierdza że oferta dalej aktualna ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsze jest to że obecny na tym forum Orange Ekspert prosił o przesłanie danych na PW w sprawie braku tego bonu.

Dane wysłałem w zeszły czwartek tj.15.08, w niedzielę nieśmiało zagadałem czy coś wiadomo w przedmiotowej sprawie.Odzewu brak Orange schowało głowę w piasek.Też mam zrzuty ekranu, zapisy czatów z konsultantami w Orange sklepie, czy odpowiedzi Orange na ich profilu na FB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsze jest to że orange może powiedzieć że bony skończyły się już pierwszego dnia .. w końcu widnieje info że ilość bonów ograniczona :D ale prawda jest taka że jesli bony by się skończyły to promocja powinna być zakończona ! ale z nimi i tak nikt nie wygra :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi