Skocz do zawartości
kat444

W czym nosić Vu :D

Rekomendowane odpowiedzi

kat444

Witam.

Przymeirzam się do zakupu tego swifta i już chyba nie zmienię decyzji chyba że ktoś podrzuci lepszy smartfon do 900zł ale nie w tym rzecz. Wszyskto mi się podoba ale jego gabaryty trochę mnie dręczą. W czym nosicie Vu np. do pracy lub szkoły. Ja uczę się w technikum aktualnie także a do kieszeni się nie zmieści jak sprawdzałem jego wymiary. Gdzie go chować ? Do plecaka go nie wrzucę ponieważ mam zbyt dużo bezmózgów w klasie żeby ryzykować połamanie telefonu ;p. Co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

Do kieszeni spokojnie ci wejdzie chyba ze chodzisz w obcisłych rurkach to nie ma bata :D i czasem nie wkładaj go w żadne silikonowe kondomy bo narobisz więcej szkody niż normalnie zużytkowując. Vu lubi się wycierać na rogach ale tak jak mowie nosząc go normalnie w kieszeni będzie to zachodziło dużo wolniej niż w silikonowym kondomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam chodze czasami w rurkach które u góry są ciaśniejsze i problemu z włożeniem telefonu do kieszeni nie bedziesz mial czasami telefon jak chodziłem wkładałem go w tylne kieszonki do spodni ale musiałem uważać by nie siąść na nim, na ebay'u popatrz sobie na etui np jakieś z klapką wsuwki, ale nie radzę ci go trzymać, boki mi się nie obtarły, na przod naklej folię tył masz chropowaty. A co do 900zł to tu masz nówkę telefon i to najlepszy w tej cenie, chyba że używkę to HOX ale to jest praktycznie to samo lecz lepsze wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kat444

A Xperia L ? Też kupie nówke do 900zł widziałem na allegro. Do niej mam jedno zastrzeżenie ze gta vc nie działa a jest to jedna z nielicznych gier jakie będę miał na smartfonie :D

A co do noszenia Vu to jeśli na ekran coś nakleję a tył jest chropowaty to co mogę zrobić aby ustrzec boki przed otarciami? Lubię jak smartfon wygląda jak nowy, rozumiecie .. poprostu dbam o to co mam. A czemu silikonowych opakowań nie zakladac? Takie coś ochroni też boki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sylikonowe ci się może zawilgocić, to zaklej jakaś taśmą innej opcji nie masz, po za tym na minus jeszcze kondom jak kupisz to telefon będzie dużo większy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kat444

A co do tej Xperii L ? To nie będzie lepsza opcja od LG Vu ? Widziałem że gry chodzą ładnie, GTA VC ma bug ale GTA III chodzi dobrze. Inne gry też okej. Xperia jest mniejsza i ma snapdragona S4 także nie wiem nie mogę sie zdecydować. Proszę pomóżcie mi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj nie wolno pisać o tym, załóż wątek o tym w porównaniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

GTA normalnie nie działa na VU trzeba przerobić build prop na inny model dopiero wtedy będziesz mógł zainstalować z marketu grę. A sylikony się nie nadają bo są miękkie i cały czas pracując (uginając się) tra rogi telefonu. Ostatnio na allegro widziałem twarde osłonki nawet z wbudowana podpórką :D ogólnie patrz za ochraniaczami na koreańską wersje gabarytowo są identyczne i jest większy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej to na ebayu bo tam będzie tego więcej niż na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

o co chodzi z tym ścieraniem się czegoś nosząc Vu w etui? komu się to zdarzyło i w jakim typie futerału?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi