Skocz do zawartości
kat444

W czym nosić Vu :D

Rekomendowane odpowiedzi

BobbyK

Ja używam od pół roku tego silikonowego/plastikowego badziewia (z tą błyszczącą falą z tyłu) z allegro... podobno ono tak pracuje, że na rogach się wyciera... u mnie nic takiego nie zauważyłem... a etui uratowało mi telefon parę razy (dodatkowy plus za to, że wystaje nad ekran - kilka płaskich upadków na ziemię telefon przeżył) ... wygląda średnio, ale mi akurat na wyglądzie średnio zależy. Dziurę na quickmemo trzeba w nim tylko wywiercić/wypalić, żeby je było można łatwo znaleźć... no i żeby się samo nie wciskało.

Do biegania, nie ma dla tego telefonu nic ciekawego. Ja biegam z plecakiem quechua extend 0-12, z kieszonkami przy pasku na brzuchu... telefon z kondomem wpycham wtedy w kieszonkę na siłę - tak, że siedzi sztywno i wystaje tylko jack od słuchawek - nie trzeba kombinować i nic zapinać. Odpalam endomondo, jak złapie fixa - opóźniony start na 10 sekund i wpycham urządzenie w kieszonkę i ahoj przygodo... Biegłem kilka razy w sporym deszczu i telefonowi nic się nie stało, więc uznałem to za system idealny jak dla mnie. Aaa, do biegania warto kupić sobie te badziewne dwuczęściowe słuchawki do LG na allegro - w ilości powiedzmy 3 sztuk... same słuchawki do kosza, ale mikrofony działają całkiem elegancko. Można sobie wtedy zamontować jeden mikrofon "na stałe" do plecaka w jakiś ładny sposób, żeby kabelek nie latał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

też mi się wydaje że to etui jest zbyt ciasne aby telefon się w nim poruszał więc nie wiem jak coś tam się może wytrzeć

jedyna opcja to wkładanie i wyciąganie telefonu z tego bardzo często, wtedy faktycznie mogą powstać zarysowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że ramka w Vu jest plastikowa i pokryta srebrną farbą. Mi od noszenia w kieszeni na rogach zaczęła się ścierać ta farba - pod nią widać czarną, plastikową ramkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

czyli od braku etui a nie od samego etui :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może od jakiegoś etui też się tak robi, nie wiem, nie korzystam.

Kupiłem ten telefon bo jest cieniutki i mi się podoba, a w etui traci obie te cechy :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

nie ma, jakiekolwiek akcesoria do tego modelu to tylko z zagranicy

zrób sobie konto PayPal i kup, nie trzeba się nawet rejestrować na ebayu, można kupić jako gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fonu

szukaj na ebayu do:

Optimus Vu VS950 Intuition

lub P895

Ja kupiłem sobie z miękkiej gumy - sprawdza się.

2,8 funta (free wysyłka)

wybór masz spory

najlepiej poprzez com lub co.uk

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi