Skocz do zawartości
preston74

ROM MaximusHD 21.3.0 | JB 4.2.2 | Sense 5 | Fast&Stable | OTA Updates | 4.18.401.4

Rekomendowane odpowiedzi

@up To Sense 5 - nie da się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marko22

No właśnie...nie da się. Mi tam to nie przeszkadza. Ale brak opcji programistycznych uważam za ogromny krok wstecz. Komu to przeszkadzało, to nie wiem. Nie można nawet animacji wyłączyć.

Edit: Pomyłka :) Już są opcje programistyczne :E

Edytowane przez marko22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rp1986

Czy też u was występuje bug związany z tym że po dodaniu różnych źródeł do blinkfeed aktualizuja się tylko wybrane źródła?np aby zobaczyć co tam na gadzetomanii muszę wejść w wybrane fragmenty i wybrać gadzetomanie manualnie.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A do jego wyżej...nikt nie usuna opcji programisty!trzeba się nauczyc szukać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No właśnie...nie da się. Mi tam to nie przeszkadza. Ale brak opcji programistycznych uważam za ogromny krok wstecz. Komu to przeszkadzało, to nie wiem. Nie można nawet animacji wyłączyć.

Edit: Pomyłka :) Już są opcje programistyczne :E

opcje programistyczne są, tylko ukryte. ustawienia> informacje> informacje o oprogramowaniu> więcej> i kilka razy tapnij na " wersja kompilacji". pokaże się informacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jak sie ma sprawa z bateria i siecia Wi-Fi ( zrywa tak jak na 4.1). Coraz bardziej zastanawiam sie czy nie odblkowac sluchawki i zainstalowac tego ROMu, bo na oficjalnego Andka 4,1 i sense 5.0 chyba sie nei doczekam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odblokowałem, wgrałem recovery-clockwork-touch-5.8.4.0-endeavoru, zainstalowałem ten rom i telefon stoi na logo htc.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marko22
    (....)...nikt nie usuna opcji programisty!trzeba się nauczyc szukać!

Przepraszam mistrzu :zawstydzony: Następnym razem poszukam :zawstydzony: Nie gniewaj się <przytul>

Jak sie ma sprawa z bateria i siecia Wi-Fi ( zrywa tak jak na 4.1). Coraz bardziej zastanawiam sie czy nie odblkowac sluchawki i zainstalowac tego ROMu, bo na oficjalnego Andka 4,1 i sense 5.0 chyba sie nei doczekam :P

Daj popracować trochę słuchawce. Ten rom dopiero się ukazał, a Ty już o baterię pytasz. Jakieś 3 dni potrzeba, żeby wydać osąd. Z Wifi nie zauważyłem żadnych problemów. Na poprzednich romach i kompilacjach andka też nie.

odblokowałem, wgrałem recovery-clockwork-touch-5.8.4.0-endeavoru, zainstalowałem ten rom i telefon stoi na logo htc.....

Rób jak w opisie, a na pewno się uruchomi. Na początku trzeba jednak trochę poczekać. Jakieś 3 minuty co najmniej, zanim wystartuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jeszcze zflashuj kernel i będzie cacy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borbon

A czy funkcje aparatu są takie same jak w htc one (zoe)

A i jak prezentuje się galeria, czy to też ta sama co z one?

Edytowane przez borbon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to jeszcze zflashuj kernel i będzie cacy...

no tak..zapomniałem. tylko jak teraz go przegrać z kompa na telefon. nie wykrywa mi go ani na tym logu ani na recovery.(słychać podłączanie usb ale nie podpina dysku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi