Skocz do zawartości
preston74

ROM MaximusHD 21.3.0 | JB 4.2.2 | Sense 5 | Fast&Stable | OTA Updates | 4.18.401.4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od wczoraj mam taki problem, że telefon sam się wyłącza od razu po włączeniu jak tylko bateria trochę spadnie. Jak jest jeszcze nawet 50% to już się wyłącza, a wcale nie jest gorący ani nic. Nic nie robiłem, żadnych aktualizacji ani zmian w plikach itd... co mogę zrobić? Wcześniej też miałem taki problem ale jak % baterii był już bardzo niski... teraz praktycznie chwilę po ładowaniu przestaję móc używać normalnie telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeflashuj rom na nowo, ew zmień rom na inny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Waldis

Zakupiłem One X z romem Maximus Hd 21.3.0 i mam klopot ze znalezieniem możliwości wpisywania glosowego smsów. Zrobiłem już wszystkie znane mi kombinacje i nic. Czy jest możliwe żeby ten rom ni obsługiwał tej funkcji ??? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Waldis
    @Gracjan87

Trzeba wejść w Ustawienia > Język i klawiatura > Pisanie głosowe Google. Dajemy suwak na ON i możemy gadać zamiast skrobać smsa.

Ustawienia > Język i klawiatura >........ i nie mam tutaj nic takiego jak Pisanie głosowe Google ani suwaka do tego :( Mam tam tylko "Przetwarzanie tekstu na mowę" i nic więcej :(

Pomóżcie bo bardzo zależy mi na tej funkcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Właśnie zainstalowałem ten rom w wersji 21.0.0, ale telefon nie znajduje mi aktualizacji ota?? Da się ją zainstalować ręcznie, a jak to to jak i czy trzeba znowu dogrywać kernel??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Tak ściągnij pliki OTA wrzuć na tel i zainstaluj spod recovery kernel zostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Waldis
    Ustawienia > Język i klawiatura >........ i nie mam tutaj nic takiego jak Pisanie głosowe Google ani suwaka do tego :( Mam tam tylko "Przetwarzanie tekstu na mowę" i nic więcej :(

Pomóżcie bo bardzo zależy mi na tej funkcji

Czyli nikt nie pomoże z tym wpisywaniem głosowym ?????????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu zmienił ROM. Jeśli chcesz zostać na starym sofcie to wgraj ARHD. Osobiście polecam też KitKaty AOSP lub CM11 (do sprawdzenia i wyboru wedle własnego uznania) lub zacząć zabawę z nowym androidem 5.0 lollipop, którego już przeportowano na naszego HOX'a (temat na xda: [ROM][unofficial] HTC One X CyanogenMod 12.0… | HTC One X | XDA Forums wygląda super). W kitkatach na pewno znajdziesz pisanie głosowe bo sam tam z niego korzystałem. Ostatecznie jeżeli nie chcesz się bawić w flashowanie romów zainstaluj jakąś inna klawiaturę do swojego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Robiłem wszystko według instrukcji na początku. Coś poszło nie tak, bo telefon się włącza i jest cały czas czarny ekran. Żeby było ciekawiej nie zrobiłem backup. Poniżej zdjęcie przy instalacji roma. http://ifotos.pl/zobacz/IMAG0031j_wnsxwhs.jpg

Edytowane przez nitrous001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi