Skocz do zawartości
takpoprostu

Zakończenie połączeń zaraz po wybraniu numeru

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam problem z telefonem zony, często jest tak ze gdy chce wykonać połączenie to telefon je automatycznie zakanczane. Nie dzieje sie to zawsze ale dość często i staje sie irytujące. Trzeba wtedy wylaczac i wlaczac telefon kilkakrotnie. Sieć PLAY telefon Huawei Y300. Dzwonienie do BOKu i miła pani zrestaryowala mi jakieś tam ustawienia i kazała wymienić kartę SIM mimo ze była mowa gdyż braliśmy nowy abonament. Problem sie nie ustąpił.

Huawei zaraz po rozpakowaniu i uruchomieniu został zaktualizowany do najnowszej wersji androida metodą online.

Czy ktoś miał taki problem ? Nie ukrywam ze niezbyt jest nam na rękę oddawać tel na gwarancje. Można samemu na ten problem zaradzić ?

.....

Przepraszam za błąd w temacie, pisze z telefonu i nie wiem jak zmienić temat.

Edytowane przez Djalo
    Mała poprawka "neru" na "numeru" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie , mam dokladnie taki sam problem jak "takpoprostu" telefon kupilem tydzien temu na wyspach brytyjskich i uzywam sieci dilige , dzieje sie to w maiare czesto i wlasnie jest to irytujace, czyli mamy odpowiedz na jedno pytanie napewno nie jest to problem sieci (wymiana karty byla zbedna ) . bardzo prosze o pomoc w tej sprawie . w razie czego zostawie jeszcze moj mail [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Na 98% nie jest to wina telefonu miałem to samo na dwóch różnych HTC, LG, Samsungu i sony po wymianie 3 kart problem znikł na czwartej karcie . (w sieci t-mobile)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wasaty

Witam

U mnie występuje taki sam problem. Również pomaga restart.

Nie wiem czym to jest spowodowane:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej no koledzy to co my mamy zrobic? tutaj byla sugestia ze to nie wina telefonu ale wymiana karty pomogla.. hmm no mija sie z celem bo przeciez kazdy z nas jest w innej sieci i mamy ten sam problem , ja na dodatek w zagranicznej sieci wiec wymiana karty? nie widze logiki. trzeba szukac innego rozwiazania . kiedy przekladam karte do innego tel. dziala normalnie wiec nie w karcie wina

---------- Post dołączono o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Tłumacz Google

znalazlem cos takiego prosze przejrzeć moze tu znajdziemy odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie - ale wtedy co ? soft ? Bo raczej uszkodzenie mechaniczne to nie jest ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flagun

Nie musisz wyłączać telefonu, wystarczy wymusić w ustawieniach tryb 2G albo zresetować połączenie z siecią gsm. Mi to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Właśnie po przełożeniu karty też jakiś czas był spokuj po jakimś czasie wracało rozłąnczanie w innym tel. w huaweju narazie od miesiąca niema tego problemu właśnie z czwartą kartą od trzech miesięcy niema tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrobilem cos takiego ze wlozylem inna karte, troch na niej popracowalem i spowrotem wlozylem swoja, narazie jest spokoj, jak jutro sie znow zamuli, przejde na tryb G2 jak podpowiada kolega wyzej

---------- Post dołączono o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

ok skoro juz jestesmy tak daleko prosze powiedzcie mi jak wyglada w polsce wysylanie mms z huawei y 300? jest jakis problem czy nie ma ? tutaj dokladnie w wali nie moge tego w ogole skonfigurowac , ani przez siec maciezysta ani nigdzie w opcjach telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok skoro juz jestesmy tak daleko prosze powiedzcie mi jak wyglada w polsce wysylanie mms z huawei y 300? jest jakis problem czy nie ma ? tutaj dokladnie w wali nie moge tego w ogole skonfigurowac , ani przez siec maciezysta ani nigdzie w opcjach telefonu

Co do mmsów to nie ma problemów. Mam w sieci Play i chyba nawet nic nie konfigurowałem, a mmsy wysyła i odbiera bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi