Skocz do zawartości
takpoprostu

Zakończenie połączeń zaraz po wybraniu numeru

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie taki objaw był u mnie. Zasięg był widoczny na skali. Natomiast zamiast sygnału wybierania był od razu dzwięk zakonczonego połączenia. Wydaje mi się że to ma związek z przełączeniem trybu i brakiem możliwości wynegocjowaniem połączenia w drugim trybie. Nie jestem specem od radia więc nie mam pojęcia jak te zjawisko powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubym

Hej. U mnie to samo. Wczoraj miałem apogeum - restart kilkanaście razy.

Jestem pierwszy raz w Play i jeśli to ich wina, to i ostatni.

Dokładnie taki objaw był u mnie. Zasięg był widoczny na skali. Natomiast zamiast sygnału wybierania był od razu dzwięk zakonczonego połączenia. Wydaje mi się że to ma związek z przełączeniem trybu i brakiem możliwości wynegocjowaniem połączenia w drugim trybie. Nie jestem specem od radia więc nie mam pojęcia jak te zjawisko powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączyłem sobie opcje "Używaj tylko sieci 2G" . I jak na razie nie miałem problemu ale zobaczymy...:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarzyło mi się 2 czy 3 razy w T-Mobile. Ale odkąd mam wersję 190 nie zauważyłem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kazik1902 a podesłałbyś link do tego 190? Bo dziwi mnie, że najnowsza aktualizacja to 185, ale pewnie dlatego, że soft brandowany. Jeszcze mam pytanie, czy jak zmienię soft to, czy przy ewentualnej reklamacji, mogę wrócić do oryginalnego softu play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f877/huawei-y300-niebrandowany-rom-314017/index2.html#post2681498

Akurat w tym poście jest link do ROMu. A w temacie jeszcze link do Notification Panel. (Najlepiej zainstalować go od razu bo jednocześnie robi wipe)

Wrócić będzie ciężko do ROMu Playowskiego bo nigdzie chyba nie jest dostępny. Możesz zrobić pełny backup w TWRP i trzymać go gdzieś na "pamiątkę". Ale nie robiłem backupu i nie wiem czy i jak to zadziała.

Ja na 190 nie mam żadnych problemów z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    http://forum.android.com.pl/f877/huawei-y300-niebrandowany-rom-314017/index2.html#post2681498

Akurat w tym poście jest link do ROMu. A w temacie jeszcze link do Notification Panel. (Najlepiej zainstalować go od razu bo jednocześnie robi wipe)

Wrócić będzie ciężko do ROMu Playowskiego bo nigdzie chyba nie jest dostępny. Możesz zrobić pełny backup w TWRP i trzymać go gdzieś na "pamiątkę". Ale nie robiłem backupu i nie wiem czy i jak to zadziała.

Ja na 190 nie mam żadnych problemów z niczym.

Możesz napisać krok po kroku co i jak robić żeby mieć ten niebrandowany z notification panel? Znaczy się gdzie wsadzić ten plik i jak włączyć instalację... No i łatkę

Edytowane przez Jony Doo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hmmm. Myślałem że instrukcja wgrywania jest na forum ale nie znalazłem. Na początek: czy masz zrobione wszystko z tego tematu: http://forum.android.com.pl/f877/odblokowywanie-bootloadera-instalacja-custom-recovery-twrp-root-322321/ ?

Nie mam, myślałem że wgranie roma ograniczy się do prostej instalacji a nie do rootowania itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root z tego wszystkiego jest najłatwiejszy. Wykonujesz po kolei punkty, pobierasz plik systemu, wypakowujesz do folderu TWRP na karcie, wchodzisz w TWRP i instalujesz jako backup. Później zostaje tylko zainstalować notification panel, uruchomić system i zaktualizować z aplikacji przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi