Skocz do zawartości
oskar5510

[XPOSED] NFC przy wyłączonym ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem na XDA mod, który umożliwia korzystanie z usługi NFC przy wyłączonym ekranie, bądź lockscreenie :D

Detecting NFC Tag removal hacking [New: Powerd with Xposed!] - xda-developers

Instrukcja:

1. Zainstaluj Xposed

2. Zainstaluj NFCLockScreenOffEnabler

3. Aktywuj NFCLockScreenOffEnabler in Xposed

4. Reboot

Testowane na CM10.1.

NFCLockScreenOffEnabler.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Hmm...zdecydowanie niebezpieczne jak masz platnosci nfc....

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płatnosci nfc na L7 z tego co wiem, to nie dzialaja. ;P Ale do nich i tak trzeba wlaczyc aplikacje. ;)

Edytowane przez oskar5510
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Tutaj Xposed do pobrania [FRAMEWORK ONLY!] Xposed - ROM modding without modifying APKs (2.1.4)(12.05.2013) - xda-developers

Dodam od siebie ze testowałem xposed z różnymi dodatkami ( do niego dodaje się różne moduły , co ciekawe greenify w nim mi się pokazywało jako moduł) np. [iNDEX][XPOSED] Collection of XPOSED Modules | Thread Redesigned! | 8/15 Upd. - xda-developers. Testowałem dwa : [MOD][XPOSED][4.0+] XPrivacy 1.9.5 The ultimate privacy manager [20130819] - xda-developers i [FIX][XPOSED][4.0+] Universal fix for "Master Key" + "Bug 9695860" vulnerabilities - xda-developers i powiem że czułem spowolnienie cm10.1. Było to odczuwalne w np. przewijaniu menu ustawień.

Co do nfc myślę że ten moduł może wyraźnie skrócić długość pracy baterii. osobiście nie widze dla niego zastosowania w codziennym życiu bo nfc jest troszke mało popularne ale dla tych co mają wszędzie naklejki i lubią automatykę bez klikania ciągle np. w zmiany profili jak najbardziej. Ale jak mówie coś kosztem czegoś ( bateria plus lagi )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko zależy ile i jakie masz dodatki. Czasem potrafiłem mieć ich po 8-9 i nie było żadnej różnicy w szybkości. A w tym modzie można ustawić, żeby nfc było włączone np. tylko na lockscreenie więc dużo prądu nie pociągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi