Skocz do zawartości
kaliber942

Telefon nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim DZ... rozładował się i nie da rady go włączyć, gdy podpinam pod ładowarkę wchodzi na recovery mod i tak się to włącza i wyłącza, czasem wyświetla się logo HTC i zaraz znika i znowu recovery mod.

Da się coś z tym zrobić? Dodam że sprawa jest utrudniona przez to, że telefon nie odczytuje mi kart SD ^^

Da się może przywrócić system bez karty SD przez komputer?

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze; podłącz go WYŁĄCZONEGO pod ładowarkę co najmniej na kilka godzin.

Po drugie; jeśli masz go zrootowanego (odblokowany bootloader i wgrane CWM) to po ładowaniu wgraj nowy rom z .zip w trybie sideload. Jeżeli nie masz roota, to pozostaje ci flashowanie z RUU (pod warunkiem że znajdziesz RUU pod twój CID).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowanie nie pomogło, był podpięty do ładowarki przez całą noc i nic. Włączam go pokazuje się logo HTC na białym tle po czym robi się czarny ekran i telefonu już więcej nie da się uruchomić, trzeba baterię wyciągnąć i włożyć z powrotem... ale nie ma po co bo i tak po logu HTC telefon pada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Mam podobny problem mianowicie byłem w pracy patrzyłem na telefon koło 11 wszystko było ok gdy nagle z 2 godziny później patrzę telefon wyłączony nie da się go włączyć. Jak wróciłem do domu podłączyłem go do ładowarki ale to nic nie dało. Jeden z tych czterech pionowych pasków w prawym dolnym rogu, te do których wchodzi bateria jest lekko pokrzywiony wydaje mi się, że to jest powód awarii. Da się to jakoś naprawić samemu czy lepiej udać sie do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej udaj się do serwisu.

Miałem ten sam problem, nagle HTC się wyłączało, nie wiedziałem co robić. Dosłownie pojawiał się ekran z logo i boom, gasło. Nawet dioda ładowania się nie świeciła. Wyciągnąłem baterie, kartę sim (nie wiem po co), przedmuchałem styki (też nie wiem po co), przedmuchałem powietrzem sprężonym końcówkę baterii (także nie wiem po co) i do dzisiaj mi się telefon nie wyłączył, a po włożeniu wtedy baterii od razu zadziałało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi