Skocz do zawartości
shaka

Problemy i irytujące rzeczy w waszych Blade`ach.

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Czy zdarzają się już jakieś irytujące problemy w waszych Blade`ach ??

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem z czujnikiem zbliżeniowym, czy jak to tam się nazywa. W każdym razie już parę razy zdażyło mi się zakończyć rozmowę policzkiem. Jednak gdy zakrywam palcem to wszystko jest ok, więc może mam jakąś przezroczystą głowę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim wyłączające się wifi, słaby głośnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Za każdym razem jak gram w Angry Birds to po jakimś czasie aplikacja sie zawiesza (cały system chodzi wtedy masakrycznie wolno) - po zamknięciu aplikacji ATKillerem wszyzstko powraca do normy.

2. Dziwne ale budzik nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. Za każdym razem jak gram w Angry Birds to po jakimś czasie aplikacja sie zawiesza (cały system chodzi wtedy masakrycznie wolno) - po zamknięciu aplikacji ATKillerem wszyzstko powraca do normy.

Mnie już też wkurza to z tą grą, dodam że czasem dostaje telefon mega laga i chodzi strasznie wolno, pomaga włączenie i wyłączenie... Oczywiście soft Playa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

U mnie nic nie laguje na stockowym. Ewentualnie zmieńcie sobie rom.

[...]po zamknięciu aplikacji ATKillerem wszyzstko powraca do normy.

Bo ubijasz aplikację budzika ;)

Co do tematu - mi na custom romach telefon się resetował, na stockowym jest ok. Nie wiem w czym problem. Dodatkowo telefon różnie się kręci jeżeli chodzi o CPU. Niektórym podkręci się do 750MHz, innym przy 650 się resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

może wgranie lepszego softu wam pomoże ? z wifi są czeste problemy na większości androidów, z budzikiem i czujnikiem zbliżeniowym także. Myśle że to wina kiepskiego androida 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja widze jeden ale duzy problem, mianowicie to wifi, u mnie dziala praktycznie tylko w pokoju gdzie jest router jak ino wyjde z pokoju to zasieg na jedna kreske lub wogole (mam router wag200), ustawialem router na wszystkie mozliwe sposoby i nic. na modaco wyczytalem ze w uk oddaja na gware i wymieniaja telefony, jutro zadzwonie do zte poland i wypytam

aha ma ten z play ze standarowym romem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

również mam router wag200 linksysa i nie zauważyłem problemów z zasięgiem w pokoju i na całym piętrze zasięg od 5 do 4 kresek, a gdy zejde na parter to mam wszędzie od 2 do 1 kreski [ strop drewniany i dość pokaźny + ściany 40cm z cegły ( stare budownictwo domków jednorodzinnych :) ) ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meikyo

U mnie wifi działa różnie - router mam na piętrze, a blade na ogół na parterze :) Jak jestem w jednym pokoju śmiga aż miło, w drugim ledwo, ledwo albo wcale. Ale tu akurat nie widzę winy fona - to samo mam z kompem - po przeniesieniu do tego "słabszego" pokoju siła syjnału spadła o połowę, dopiero dodanie dużej anteny pozwoliło nawiązać stabilną łączność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi