Skocz do zawartości
DragonNT

Fifa 14

Rekomendowane odpowiedzi

PERS

Ja gram dopiero od 1,5 dnia ale po rozegraniu kilkunastu meczy na ultimate team, teraz cały czas mam error jak chce wejść do ultimate i wracam do głównego menu. Na szczęście nie zakupiłem pełnej wersji. Sprzęt to Note 3 połączenie WiFi lub dane pakietowe. Szkoda bo gra fajnie się zapowiadała ale ciągłe problemy z serwerem skutecznie zniechęcają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kilka dni temu kupilem przez sklep play play fife 14, wczoraj zmienialem rom w telefonie i po zainstalowaniu fify stracilem jej pelna wersje. Problem wystepuje tez po zalogowaniu sie na konto, z ktorego kupowalem (przez email). Jest jakis sposob na odzyskanie pelnowartosciowej wersji czy musze sie kontaktowac z ea sports/play store?

/solved

Edytowane przez krzysiek1928

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj chciałem sobie pobrać grę na androida-Fifa 14.

Wszystko było w porządku do czasu gdy pobierając grę wyskoczył mi komunikat że mam za mało pamięci zewnętrznej.

Gra fifa 14 nie zajmuje więcej niż 2 GB a ja na karcie pamięci mam wolne 3GB. W czym problem? Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wejdź w grze w te zablokowane poziomy. Kliknij na dole w opcję "restore your purchase" (lub inaczej się to nazywało nie pamiętam już dokładnie;)) i powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PERS

Czy jest jakiś sposób na poprawienie statystyk zawodnikom? Na giełdzie pojawiają się tacy upgradowani zawodnicy. Czy jedynym sposobem jest wylosowanie jakiejś specjalnej karty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mexx

Karty i bodaj jak długo masz go w talii i gra mecze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zupgrade'owani gracze-IF, SIF, TOTS, TOTY czy po prostu z większymi statystykami i przy overallu złoty kolor, srebrny lub brązowy?

jeśli to drugie to trzeba użyć karty treningu

są też gracze, którzy w zimę dostali upgrade i jeśli ktoś ma ich starą kartę to tam będzie miał stary overall

wie ktoś może czy zwiększyli poziom trudności, bo kiedyś grałem na klasie światowej, a teraz na semi-pro mam problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam internet z limitem transferu, więc ściągnięcie Fify 14 o dość sporej wadze raczej nie wchodzi w grę, więc tu nasuwa się pytanie - czy w jakiś sposób mogę ją przekopiować z telefonu mojego brata (Nexus 4) na moją "Zetkę" z pomocą np. komputera i kabla USB?

Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego OVR niektórych piłkarzy spada podczas meczu. Np. przed meczem jest 75, a w meczu 72?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak. Wejdź w telefonie brata do folderu android --> obb i znajdź folder (nazwa jest długa) z fifa 14 w nazwie - to w nim znajdują się pliki gry warzące ok. 1 GB. Skopiuj cały ten folder do folderu android --> obb w swoim telefonie. Potem zainstaluj fife normalnie ze sklepu.

Edytowane przez KoroniarzCK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi