Skocz do zawartości
DragonNT

Fifa 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie gdzie ten tryb pucharu świata jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
    Mam pytanie gdzie ten tryb pucharu świata jest?

Nie ma? :E Są tylko mecze reprezentacji (chyba grupowe) w trybie "match of the week", czyli lipa.

N5&tt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PERS

Po dwóch miesiącach gry w FUT mam następujące spostrzeżenia:

- gra naprawdę wciąga, na Note 3 mecze rozgrywa się bardziej niż przyzwoicie i jest zdecydowanie lepiej niż myślałem

- na plus strategia, konieczność obsadzania zawodników na odpowiednich pozycjach, dbanie o to by mieli odpowiedni współczynnik "chemistry". Ciekawe jest również to, że często wystarczy drobna zmiana w ustawieniu aby zawodnik zaczął grać zdecydowanie lepiej. Wystarczy na przykład jakiegoś ST przestawić z lewej na prawej i nagle jest o niebo lepiej. Również zakup najlepszych graczy nie gwarantuje poprawy naszej gry a często wręcz przeciwnie.

- coinsy zdobywa się stosunkowo łatwo, tylko niestety trzeba poświęcić na to trochę czasu, Ja przez te dwa miesiące dorobiłem się 5 zawodników TOTS a zespół jest wart około 1,2M coinsow.

- zdecydowanie przeszkadza brak statystyk. Mamy tylko statystykę goli a moim zdaniem absolutnym minimum byłoby dodanie do niej statystyk asyst. Nie wspominając już o procencie udanych podań, odbiorów, itp. bo to byłby ideał.

- dochodząc do Division 1 gra staje się trochę nudna bo mamy ciągle tych samych przeciwników i musimy wygrac wszystkie mecze aby wygrać ligę. Wolałbym zdecydowanie rozwiązanie z tabelą pokazującą które miejsce w danym momencie nasza drużyna zajmuje.

- największy minus to serwer, który często wywala nas z gry lub nie pozwala się zalogować.

- nie brakuje mi opcji pozwalającej na rozgrywki ligowe z innymi graczami bo już widzę ile meczów nie dałoby się dokończyć bo gracz przegrywający rozłącza połączenie.

I na koniec jeszcze jedno spostrzeżenie - gra stosuje pewien skrypt, który powoduje, że po wygranych kilku meczach nagle przeciwnik zaczyna grać znacznie lepiej, a my mamy problem z wykończaniem akcji. I tak w division 1 pierwszy mecz z drużyną, która ma jeden z najlepszych współczynników czyli Realem przeważnie wygrywam, tylko czasami remisuje. Problemy pojawiają się z kolejnymi przeciwnikami (czasami już drugim, trzecim a czasami dopiero piątym). TOTS Lewandowski nagle mając 4-5 sytuacji sam na sam nie potrafi wykorzystać ani jednej, a przeciwnicy mając jedną ją wykorzystują. Gdy nie dopuścimy ich pod naszą bramkę to wystarczy jakiś rzut wolny, nawet z odległości większej niż 30m i w ciemno możemy obstawiać bramkę. Po przegranym lub zremisowanym meczu wszystko wraca do normy. Żeby nie było to działa też w drugą stronę gdy przeciwnik strzeli bramkę nagle nam też łatwiej o jej strzelenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up: Na PC jest podobny problem. Było nawet zdjęcie, gdzie był pokazany kawałek kodu, przez który oni tak robią. Oczywiście nie chcą się przyznać, bo inaczej gra nie byłaby konkurencją w e-sporcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w nie gram w tę Fifę, bo ten silnik po prostu odstrasza. Było tak na PC i teraz na telefonach. Trzymam analog w góre i strzał, a piłka leci jakby chciał przelobować bramkarza. Poczekam, aż będzie nowszy silnik, bo ten to jest tragedia według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :-) grałem sobie w fife 14 na telefonie i chciałem zagrać w ultimate team i wyskoczyło mi takie coś "Twoje konto FUT jest obecnie zablokowana. zaloguj się z zaufanego urządzenia. Jeśli zalogowaniu z zaufanego urządzenia nie jest możliwe, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby uzyskać więcej informacji na https:// pomóc ea.com /." wiecie może o co chodzi?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez madridista-94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w fifie 14 najlepsze są karne xd faktycznie gra mimo wielu ciekawych opcji i niezłej grafiki szału nie robi bo po prostu ciężko się steruje. Sterowanie paluchem jest fatalne bo nie widać co tam się dzieje xd a analogi nie zawsze są zbyt dokładne :P ciekawe czy na smartfony wyjdzie kiedyś taka fifa żeby grało się w nią z przyjemnością :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zalezy od tego jaki duzy masz wyswietlacz. Powiem ze przy 5 calowym steruje sie przyjemnie.

Wysłane z mojego GT-I9082 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też tak się robi czasami - wtedy wchodzę na sklep play (nawet jak nie mam połączenia internetowego) , wychodzę i odpalam fifę i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje tylko czekać kiedy wprowadzą multiplayer tak jak na IOS :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi