Skocz do zawartości
DragonNT

Fifa 14

Rekomendowane odpowiedzi

Natan

Witam.

Zakupiłem Fife 14 ale ze względu pamięci chciałbym usunąć ale nie wiem czy po usunięciu i ponownej instalacji będzie pełna wersja czy demo?

Wysłane z Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Jak kupiles w Google Play to wszystkie zakupione tytuly sa przypisane do konta. Czyli: tak, pelna wersja bedzie dostepna. Jesli gra zostala odblokowana przez jakas wewnetrzna platnosc to albo po sciagnieciu aplikacja sama rozpozna ze zostala zakupiona albo powinien byc jakis przycisk przywracanie zakupow w g.play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Kupiłem gre wewnątrz ale już sam zakup odbywał się poprzez Google Play.

Wysłane z Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od miesiąca gram w Fife14 na UT. Dziś rano próbowałem włączyć UT i pojawił się problem. Po jednym meczu wyrzuciło mnie wraz z komunikatem, że serwery są wyłączone, aby polepszyć grę czy coś w tym stylu. Po ponownym uruchomieniu gry i próbie włączenia UT aplikacja zamyka się i wyrzuca do pulpitu (inne tryby działają normalnie). Godzinę temu założyłem konto na innym mailu i tam wszystko działa bez zarzutu, a na moim wyrzuca dalej. Najpierw oczyściłem dane w managerze aplikacji, to nic nie dało, następnie przeinstalowałem Fife, zrestartowałem telefon i dalej to samo.

Wszystko wygląda ok myślałem, że to jakieś błędy na serwerze, ale skoro na innym koncie mogę wejść to chyba nie w tym rzecz?

Wszystko to dzieje się na Samsungu Galaxy S5.

Wie ktoś, może jaka mogła by być tego przyczyna? Czy spotkał się ktoś z podobną sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem to samo ale jak zmieniłem telefon na inny to konto jakimś cudem ożyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miał ktoś error w turnieju ? Mam mecz finałowy i dostaję jakiś dziwny error. Swoją drogą - mam tylko UT w wersji offline - nie ma sposobu na granie z żywymi ludźmi na andku ? Na iOS od razu mogłem grać z innymi ;s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekay

Dziś dostałem w finale turnieju error "Status-461-callId-1059" da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak aktywować Fife 14 v1.2.9, bo próbowałem już z kilka razy i za każdym razem gra się wyłącza i wyskakuje komunikat że program przestał działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raciborski

Proszę napisać nam, krok po kroku sposób instalowania tej App.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak podczas meczu wykonać długie podanie tak by nie było do zawodnika tylko "wyciągało" napastnika przed obronę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi