Skocz do zawartości
raven_raven

Windows Phone 7 na HD2

Rekomendowane odpowiedzi

Evog

Ja używam toshiby 8GB class 4 i mam problemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, obadajcie pierwszy post! Jak ktoś jeszcze nie wie, jak na swoim HD2 zainstalować WP7, to teraz ma okazję się dowiedzieć!

Przepraszam, że tak późno się do tego zabrałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evog

No i co że tak poźno, ważne że jest. Tak szczerze to chciałem sam to juz zrobić. Co prawda nie tak super jak Ty, ale coś by było. Co do instalacji z Marketplace bez kodu live możesz wykorzystać mój temat. A i mam pytanie :

Napisałeś, że

Cytat :

"Po zakończonej konfiguracji będziemy musieli poczekać chwilę na skonfigurowanie się systemu. Przynajmniej telefon twierdzi, że chwilę, u mnie to trwa średnio... 15-20 minut."

Chodziło Ci o to że na ekranie napisane było :

Installing Apps ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evog

Heh, ja nie byłem cierpliwy i po 10min zmieniałem ROM albo wyrzucałem kartę SD z telefonu ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Karta 4gb jest w tym wypadku absolutnym minimum? Czy można spróbowac z 2gb dołączona do zestawu?...

Niestety nową wiekszą będe miał do dyspozycji dopiero w przyszłym tygodniu :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanie. Karta 4gb jest w tym wypadku absolutnym minimum? Czy można spróbowac z 2gb dołączona do zestawu?...

Niestety nową wiekszą będe miał do dyspozycji dopiero w przyszłym tygodniu :/.

Raz probowalem sie bawic na karcie 2GB i zostaje wtedy dosyc malo miejsca dla uzytkownika. System bedzie dzialac, owszem, wiec mozesz probowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

ja odpaliłem WP7 na memorce 256mb gdyż chciałem jedynie zobaczyć jak to wszystko wygląda

i działało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom z WP7 od elMInStER'a v 1.4, zainstalowany działa bardzo bardzo dobrze, ale mam jeden problem

z zmianą języka na Polski. Ustawienia > Polski > Reset urządzenia > Dalej język angielski. Jest na to

jakaś rada?

*Udało się :). Problemem pewnie było to, że instalowałem WP7 w momencie kiedy miałem Androida NAND.

Wróciłem do romu z WM 6.5 1.66 i ponowna instalacja WP7, wszystko już działa tak jak powinno.

Edytowane przez bombik7
    Problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, mam problem z powrotem na win 6.5 czy androida.

Przy odpaleniu telefonu w hboot nie znajduje mi w windowsie sterownikow do telefonu, przy probie instalacji RUU oryginalnego ze strony HTC instalator informuje, ze telefon nie jest podlaczony...

To samo w magldr - nie wykrywa go po USB.

Moj system to windows 7 x64, i telefon nie byl wczesniej synchronizowany z winda... ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi