Skocz do zawartości
raven_raven

Windows Phone 7 na HD2

Rekomendowane odpowiedzi

yulko

zaktualizuj sterowniki na Windowsie mi pomogło miałem tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz namiar na ten sterownik? Nie moge w ogole nigdzie znalesc zeby pobrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

wszystko ladnie i pieknie, tylko gdyby mi znajdował siec. System dziala, ale funkcji telefonu to to nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Masz odpowiednie radio? (tzn najnowsze)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Mam takie jak w temacie na xda jest zalecone. Better battery

Proba ponownego uruchomienia systemu skonczyla sie nie powodzeniem. GO GO GO logo HTC i reboot, GO GO GO logo HTC i reboot.

Szybki powrot do Androida.

A ten windows jest naprawde plynny i chetnie poznam jego glebsze mozliwosci, jesli takie ma. Tylko szkoda ze tapety pod kafelkami nie mozna wrzucic, oj szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z aparatem, lepsze sterowniki ma czy tak samo nędzne jak pod androidem ?;<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nawet gorzej... zdjęcia są po prostu zepsute. WM 6.5 nadal rządzi pod tym względem.

Ze swojej strony bardzo polecam ten ROM:

[12.Apr][ROM] BOYPPC-SHIFTPDA WP7 SERIES V4 (build 7.7008) - xda-developers

(tylko ja używałem wersji V3, chociaż jest V4 dostępna).

Ma dużo rzeczy poprawionych, bateria mi 2 dni trzymała bez problemu bez jakiegokolwiek kombinowania, multitouch śmiga jak należy, głośność jest odpowiednio zmniejszona. WP7 to bardzo ciekawy system, ale podobnie jak na WM, jest tragedia (albo i gorzej) z 3rd party appsami. W większości się zacinają i są ubogie w funkcje, już na starym WM 6.5 jestem w stanie znaleźć więcej ciekawych i przydatnych rzeczy. I to tragiczne skalowanie czcionki w przeglądarce, którego nawet nie da się wyłączyć (o braku alternatyw już nie mówię...)! WP7 to na razie wczesna alpha, ja poczekam, aż Nokia wprowadzi swoje telefony z tym systemem, dopiero od tego momentu zacznie on coś znaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Miałem WM6.5, po instalacji MAGLDR 1.13 jako przygotowanie do instalacji WM7 telefon zrestartował się i jest biały ekran z zielonym napisem HTC a podobno powinno być jakieś menu z możliwością wyboru "5. USB Flasher".

Dodam, że przy starcie jak przytrzymam oba przyciski VOL pojawia się jakaś informacja o przywróceniu ustawień fabrycznych jeśli VOL UP, ale oczywiście to przywrócenie ustawień nic nie wnosi.

Proszę o pomoc, bo chciałem sobie trzasnąć nowszą windę a tu klapa i mam kawałek bezużytecznej elektroniki:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj magldr jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już to robiłem kilka razy i cały czas to samo.

Doszedłem już do tego, że aby doprowadzić do komunikacji z komputerem muszę przy włączeniu trzymać VOL DOWN ale to tylko pomogło mi kilka razy wgrywać MAGLDR, ale nadal przy starcie jest tak samo biało z zielony htc. Czy przy uruchomieniu trzeba coś trzymać żeby pojawiło się to nieszczęsne menu?:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi