Skocz do zawartości
raven_raven

Windows Phone 7 na HD2

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie masz wgranego nic prócz magldr to nie musisz nic trzymać bo na magldr bootowanie się zatrzyma

jeśli miałbyśjuż wgrany jakiś system to wtedy musiałbyś trzymać czerwoną słuchawke podczas włączania aż do momentu ukazania sie menu magldr ale z tego co rozumiem to jeszcze nic nie zdążyłeś wgrać

zresztą nie potrafię Ci pomóc bo nie jestem jasnowidzem i nie zgadnę co zrobiłeś a czego nie

tutoriale są na tyle proste i czytelne że każdy laik sobie poradzi a jesli coś nie działa to robisz coś źle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kluczowa była ta czerwona słuchawka. Już opanowałem. Wielkie dzięki. Pozdrawiam:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań do posiadaczy hd2 z wp7. Przymierzam się do zakupu tego telefonu i strasznie podoba mi się ta multiplatformowosć. Dzięki temu hd2 jest najtańszym telefonem z wp7, którego interfejs strasznie mi się podoba.

1. Czy system na tym telefonie jest już w pełni funkcjonalny? Czy marketplace i odtwarzacz zune działają poprawnie?

2. Jak wyglada sprawa z windos live i z integracją z serwisami typu flickr i last.fm?

3. Jak mapy binga sprawują się w naszym kraju? Czy mona je jakoś zastąpić mapami googla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

system niby funkcjonalny ale są jakieś tam irytujące błędy, odsyłam do działu na forum xda

jeśli chcesz kupić hd2 pod wp7 to nie jest to dobry pomysł

marketplace i zune działają poprawnie

mapy binga to dno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić hd2 bo jest tani, ma duży wyświetlacz i jeśli wp7 mi się nie spodoba będę mógł zainstalować androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

mi najbardziej przeszkadzal w aktualnych wersjach drain baterii, i fakt ze nie moglem aktywowac windowsa. ponadto sa wieksze i mniejsze bledy. ja osobiscie chetnie sie przesiade na wp7 jak bedzie jego nowsza wersja,poki co zostaje na androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak wrócić do Windows Mobile 6.5?

- ściągnij oficjalny ROM dla Twojego urządzenia i regionu ze strony HTC (STĄD)

- włącz telefon w SPL (trzymając VOL DOWN), zaczekaj aż pojawi się tęczowy ekran z napisem SPL 2.08.HSPL

- podłącz telefon do PC, włącz instalator który ściągnąłeś, podążaj za instrukcjami

- Gotowe. Ta akcja wymazuje MAGLDR, WP7 i w to miejsce wstawia Windows Mobile 6.5. Nie jestem pewien, ale chyba też wgrywa swoje radio i SPL, ale to już każdy sobie sam sprawdzi.

- WAŻNE! Po uruchomieniu telefonu znajdź program od formatowania karty i sformatuj ją z jego pomocą, dzięki temu karta pamięci znowu stanie się użyteczna.

W jaki sposób sformatować kartę pamięci?

Po powrocie z WP7 do WM 6.5 moja karta 8GB pokazuje, że ma pojemność 200MB :zdegustowany:

edit:

Ok, już znalazłem. Ściągnąłem SD Formatter, program elegancko sformatował kartę, znowu jest użyteczna.

Edytowane przez mariopablo1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Menu Start -> Narzędzia (Tools) -> Sformatuj kartę pamięci (Format SD Card)

Przecież WM 6.5 ma wbudowane narzędzie które doskonale sobie radzi właśnie z kartą po WP7 :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, możecie mi powiedzieć jak to w końcu jest z tym marketplace?? W internecie jest pełno tutoriali jak odblokować telefon, wszystkie są z początku tego roku. Korzystam z tego romu: [08/08][ROM] blackSideSeven v1.13.7401 NoDo - xda-developers Możecie mi powiedzieć co mam zrobić, aby dzialał mi marketplace?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

microsoft wyrobił ci klucz? jeśli nie to na xda masz kilka tematów jak uzyskać klucz od microsoftu

mając klucz i którąś z wcześniejszych wersji tego romu nie miałem problemów z marketplace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi