Skocz do zawartości
Pelczar

[4.3.1] Slimbean build 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

bart00
    Są jakieś nowe tapety?

Pure Performance jest kompatybilny?

Jak komuś się zachce tapet lub ikon to sobie launcher ściągnie i tyle.

Pure nie radze instalować na romach opartych na cm10.2 4.3 bo są wystarczająco szybkie.

Dobra to i ja powiem pare zdań o romie, zaflaszowałem wczoraj z ciekawości i jestem mile zaskoczony szybkością, fajnie że działa kamera, ogolnie nie zjadło dużo baterii przez noc, oczywiście na wyłączonym 3g i przesyle danych i synchronizacji. Rom jak najbardziej do użytku, większych błędów nie zauważyłem. Jak by ktoś dłużej testował niech wrzuci wynik z antutu bo zapomniałem przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat dziala ale nagrywanie filmu juz nie obraz sie zacina i cala apka ogolnie crash :P

Edit:

To moj wynik antutu

9ymu8uzy.jpg

Ale nie ma sie co sugerowac w avatarze mialem 1000 wiecej a dzialanie romu jest porownywalne

A co do rejstratora dzwieku tez wywala blad zewnetrzny

Notatka od Moderatora: pavulon85
    wykrzyk.png Grafikę proszę umieszczać w spoilerach
    Edytowane przez pavulon00
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik antutu 3600

SCREEN

post-33896-1425572882777_thumb.png

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co wybierasz zalacznik czu inline? Inline dziala a zalacznik nie

A wracajac do tematu przed chwilu probowalem krecic cpu na 1250 ...pol minuty niebieski ekran i pstryk restart ;) takze 1200 max

***Chwała wszystkim Twórcom custom romów - tap tap baj tapatalk***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ciekawe ja pracuje na 1150MHz czyli teoretycznie mniej a wynik w AnTuTu to: 3716 czyli lepiej, wyniki cząstkowe za CPU też mam większe, więc albo większa częstoliwość nie znaczy lepiej albo każde poszczególne urządzenie inaczej pokazuje lub po prostu AnTuTu kłamie bardziej niż przypuszczamy :)

EDIT: Chciałem wstawić foto ale screen zrobił mi się na pamięci wewnętrznej więc chciałem przenieść na karte SD i teraz moje pytanie: Kopie zdjęcia udało mi się zrobić, ale jak do jasnej jak się wkleja w SLIMowym menadżerze plików?

Notatka od Moderatora: pavulon85
    wykrzyk.png Pytania zadajemy w dziale pomoc techniczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Lubię ten soft, ale wróciłem na Avatara 4.2.2, bo miałem trochę mało czasu na ogarnięcie roma.

Największe gappsy mają bardso dużo niepotrzebnych śmieci

Z LG P7setki przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja ROMU oraz nowy kernel - pierwszy post zaktualizowany, zapraszam do testów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie znac jak sprawuje sie aparat czy dziala w pelni czy nie i czy dziala owe nagrywanie wideo ktore bylo napisane wczesniejvze dzialalo niby a aparat lapal zwieche ;)

***Chwała wszystkim Twórcom custom romów - tap tap baj tapatalk***

Edytowane przez positivepl
    "Gramatik kein problem?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Testowałem godzinę. Nie jestem przekonany do tego romu i wróciłem do czystego cm10.2. Rom strasznie ciężki dla oka, ciemny i mroczny. Autor miał swoją wizję na rom brak clock ,trebuchet,apollo. W ustawieniach brak całkowitego spolszczenia a niektóre opcje znane z innych romów są w innych miejscach a brak polskiego wcale nie pomaga. W standardzie nova launcher jako systemowa apka w wersji darmowej oczywiście. Kiedy chciałem przywrócić backup mojej wersji prime się posypało i na tym koniec mojej przygody z tym romem. Aha dpi jest ustawione na 182 jeśli pamiętam, wszystkie ikony i tekst jakiś mały a wiem że grzebania w dpi grozi zepsuciem softu. W ustawieniach można zmienić dpi ale wymaga do restartow i grzebania w markecie. Ogólnie wrażenia negatywne.

Wyplute z mojego l7 za pomocą tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie rom jak najbardziej udany ,ale szkoda ,ze nie ma pełnego spolszczenia ,warto czekać na kolejne aktualizacje. Dpi jest ustawione na 182 i jak dla mnie bomba ja w każdym sofcie zmieniam sobie dpi na 180 nigdy jeszcze nie wysypal mi się soft jeśli chodzi o zmianę dpi to łatwo to zrobić wchodząc w system, otwierany build.prop edytujemy linijkę ro.sf.lcd_density w niej zmieniamy 240 na np 200 zapisujemy i zamykamy oraz restart telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi