Skocz do zawartości
MarekA

Google przeprasza za usterki w Samsung Nexus S

Rekomendowane odpowiedzi

Lol wierzę że mój GNS nie będzie miał takich problemów xD albo żeby były czysto software'owe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomqz

ja właśnie waham się kupić... a mam już pieniądze. Jak Twój Nexus się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Te resety po 3 minutach to większa usterka niż pamiętne rozłączanie się rozmowy przy złym trzymaniu IP4. Na pewno jest prawdziwa gdyż nawet na Naszym forum czytałem, że użytkownik Nexusa S skarżył się na to. Wtedy jeszcze nie było potwierdzenia, chciał już nawet na gwarancje odsyłać.

Ciekawe, pewnie to wina softa 2.3. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej to chyba wina sprzętu, wystarczy tylko zobaczyć ile jest już portów Andka 2.3 na inne urządzenia. Gdyby to była wina Androida, to one też przecież by się restartowały, a nikt się nie skarży poza właścicielami Nexusa S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raczej to chyba wina sprzętu, wystarczy tylko zobaczyć ile jest już portów Andka 2.3 na inne urządzenia. Gdyby to była wina Androida, to one też przecież by się restartowały, a nikt się nie skarży poza właścicielami Nexusa S.

Błąd może być akurat na konkretny model np. w sterowniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy cos sie wyjasnilo w tym temacie ? planuje kupic telefon i ten mam na celowniku i nie wiem czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekaj może jeszcze parę tygodni na wyjaśnienie. Jak to będzie wina sprzętu, to lepiej weź SGS - prawie to samo, poza tym, że praktycznie nie ma jeszcze oficjalnego Andka 2.3 ;].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

szczerze to byla chyba wina Andka w wersji 2.3.2 bo w wersji beta tego systemu na SGS tez byly klopoty z polaczeniami (tylko tutaj to chodzilo o zawieszanie sie telefonu po zakonczeniu rozmowy). A bardzo dobrze dopracowanej becie 2.3.3 na SGS nie ma juz takich problemow, wiec nalezy domniemywac ze GNS z Androidem 2.3.3 tez juz nie ma tych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ron_1

Ciekawe ile zajmie im naprawianie tej usterki? Taki telefon jak Nexus powinien mieć wszystko "dopieszczone" w drobnych szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x