Skocz do zawartości
majkel_

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś polecić jakąś sprawdzoną konstrukcje? Budżet tak maks do 100 zł ale im taniej tym lepiej. Na allegro tego pełno, wszystko wygląda podobnie tylko jedno kosztuje 30 zł a drugie 100 zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też rozglądam się za jakimś uchwytem, nikt nie używa leonka do nawigacji???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was też miałem problem z uhytem do telefonu i też do nawigacji ,ale nie chciałem miec kilku przylepek na szybie i kupiłem jeden ale uniwersalny i jestem z niego zadowolony i pod tel i pod navi ...

to jest link do tej strony ..... ANTYSHOCK MAX SZEROKI UCHWYT NAVI GSM PDA IPHONE (1418886263) - Aukcje internetowe Allegro

ja jestem z niego zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda dość dobrze, niestety w pionie HD2 nie zainstaluje, można obracać w prawo lewo?. Mój budżet jest trochę większy, może taka informacja pomoże;-). Rozważam też zakup dedykowanego HTC: Sklep z akcesoriami: Pocket PC Vehicle Kit: HTC HD2 Car Upgrade Kit CU S400: Description

lub HTC: Sklep z akcesoriami: Pocket PC Vehicle Kit: Herbert Richter Nasada uchwytu do HTC HD2: Description z jakimś sztywnym uchwytem.

Plus Twojego rozwiązania - nie trzeba z silikonu wyjmować, cena. Dedykowane, niestety z silkonem nie podchodź, no i cena naprawdę spora. Sam nie wiem co lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ruffy

oryginalny to niby oryginalny i dedykowany ale zobacz na allegro jak wyglądają telefony co były używane do navi :) (ogólnie obudowa była poobcierana) a ten co podał Crash Dj z tego co widze ma "ochraniacze" z gąbki tylko kwestia czy nie wypadnie jak obrócisz w lewo/prawo :> (przypuszczam że obrócić sie da bo ma przegub kulkowy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz obrócić w prawo i lewo i w pionie i poziomie, a co do ochrony trzymanego przedmiotów to nie rysuje!!! nie mam żądnych śladów a często wsadzam i wyjmuje rzeczy jak jadę autem .... bo szkoda mi szyby w aucie ,a szyba kosztuje .....;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po długim namyśleniu kupiłem ;-) Uchwyt Samochodowy HR HTC HD2 + CC C200 FV wys.24h (1428025269) - Aukcje internetowe Allegro

Naprawdę polecam, towar i sprzedającego. Telefon lekko wchodzi w uchwyt, na największych wybojach ani drgnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od roku używam czegoś takiego

Oryginalny uchwyt HR HTC HD2 HD 2 Leo + ładowarka (1403716426) - Aukcje internetowe Allegro

w zasadzie jestem zadowolony. W zasadzie bo niestety:

1. w pierwszej chwili mocne ściśnięcie automatycznie przycisza phona.

2. po roku coraz trudniej toto przyczepić i coraz słabiej trzyma się szyby (chyba że ja frajer nie wiem jak to się robi)

ale zalety też są żeby nie było:

1. W żadnym innym moim zdaniem nie można "zamontować" telefonu w czasie poniżej 2. sekund

2. nie podskakuje w trakcie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale skoro po roku trzyma słabo to już powinien być skreśolny :) Dowiedziałem się, że uchwyt nokia cr 115 jest w sam raz dla leona mimo, że w specyfikacji nie obsługuje tej szerokości, ale leon do na maksa rozsuniętego wchodzi i jeszcze się go zaciska. Cena ~20 zł, a podobno dobrze trzyma się szyby. Dzisiaj zamówię i napisze co i jak.

Jakie ładowarki używacie? Ja mam zamiar kupić motorole p513.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo
    Dowiedziałem się, że uchwyt nokia cr 115 jest w sam raz dla leona mimo, że

Używam tego uchwytu ze Spica z dużym zapasem. Uchwyt jest świetny - prosty i stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi